Menu
 • Menu

  W jakich pomieszczeniach warto posiadać hokery w firmie?

  Hokery to typowe krzesła barowe. Ich widok w pubach i restauracjach nikogo nie dziwi. Jednak lokale gastronomiczne to nie jedyne pomieszczenia, w których można wykorzystać ten typ krzeseł. Wysokie siedziska świetnie sprawdzą się również w Twojej firmie. Dowiedz się, w jakich firmowych pomieszczeniach warto wykorzystać hokery.

  Planując przestrzeń w swojej firmie, największą uwagę przykładasz do wygodnych stanowisk pracy. Zgodnie z zasadami ergonomii dobierasz biurka, wygodne krzesła biurowe i wszystkie gadżety. Pamiętasz też o miejscu na ekspres do kawy. Dbasz, by pracownicy mieli dostęp do pomieszczenia socjalnego. Tymczasem musisz pomyśleć też o odpowiedniej atmosferze. Jak ją stworzyć? Jakie meble wybrać? Podpowiadamy!

  hokery

  Hokery synonimem luźnej atmosfery

  Wysokie krzesła kojarzą się przede wszystkim z barem w ulubionym lokalu. Z sytuacją, gdy zamawiasz ulubiony napój i wpadasz w pogawędkę z barmanem. Są wygodne, ergonomiczne i przede wszystkim zajmują niewiele miejsca. Te cechy sprawiają, że hokery z powodzeniem możesz wykorzystać też jako meble biurowe. A ustawiając je w odpowiednich miejscach stworzysz nie tylko luźną atmosferę, ale przede wszystkim funkcjonalne miejsce pracy. Stabilne i komfortowe siedzenia sprawdzą się przede wszystkim w pokoju socjalnym i na stołówce. Ale nie tylko!

  Gdzie warto umieścić wysokie krzesła?

  Hokery to krzesła o regulowanej wysokości. Z łatwością dopasujesz je do każdego stołu. Świetnie się sprawdzą na recepcji, gdzie część pracy trzeba wykonywać na stojąco. Nawet, gdy się zmęczysz, z łatwością przycupniesz, a inni tego nawet nie zauważą. Wygodny hoker to także dobry pomysł na wyposażenie sali konferencyjnej. Rozmowa rekrutacyjna, szybkie spotkanie biznesowe przy kawie, a nawet codzienny team talk. We wszystkich tych sytuacjach sprawdzą się wysokie krzesła, na których można wygodnie usiąść choćby na chwilę. Ich dużą zaletą jest fakt, że pozwalają ułożyć sylwetkę w odpowiedniej pozycji, odciążając nieco kręgosłup. Ustawiając hokery przy wysokich oknach, a obok nich stoliki z gazetami i książkami, stworzysz świetnie miejsce do wypoczynku. Przerwy w pracy są przecież kluczowe. Pozwalają się zregenerować i podnoszą wydajność.

  hokery

  Czym się kierować przy wyborze krzesła?

  Dobór hokera do biura nie jest w zasadzie niczym trudnym. A pamiętając o kilku ważnych kwestiach, poradzisz sobie z tym bez problemu. Pierwszy element, który musisz wziąć pod uwagę, wiąże się z przeznaczeniem krzesła. Czy ma służyć ono osobie, która często się przemieszcza, np. asystentce w recepcji, która często opuszcza swoje biurko. Czy może jednak dla pracownika, który większość zadań wykonuje na stojąco. Zastanów się też, czy w Twoim nie przyda się również hoker z podnóżkiem. To element krzesła, który z całą pewnością podniesie ogólny poziom jego użytkowania.

  Wysokie siedzisko może być świetnym elementem dekoracji. Wiele firm zajmujących się wyposażeniem wnętrz biurowych (i nie tylko) oferuje hokery pasujące do różnych aranżacji biur, hoteli czy mieszkań. Na rynku znajdziesz wysokie krzesła w stylu loftowym i te klasyczne z tapicerowanym siedziskiem. Hokery z tworzywa, o metalowej podstawie. Stabilne bądź z możliwością odchylania na boki. W różnych wzorach i kolorach.

  Przy planowaniu zakupu mebli biurowych pamiętaj, że powinny one być wygodne, funkcjonalne i harmonijnie komponować się z wystrojem wnętrza.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.