Menu

Menu

UPC przeszło do PLAY – nawet 2 lata abonamentu za darmo

Połączenie sił PLAY i UPC, najlepszych w swojej klasie usług mobilnych, stacjonarnych i telewizyjnych, zaowocowało pierwszą wspólną powitalną promocją. Klienci obu operatorów w niespełna 2 miesiące od sfinalizowania transakcji mogą skorzystać z przełomowej oferty. Dzięki niej zyskają nawet 2 lata abonamentu za darmo.

Jean Marc Harion

Jean Marc Harion, CEO PLAY i UPC

Wybierz usługi UPC i zyskaj 2 lata abonamentu od Play za darmo

UPC to najszybsza sieć ogólnopolska według speedtest.pl oraz dostawca najbogatszej oferty telewizji i cyfrowej rozrywki dostępnej w 4K. Decydując się na pakiet usług dla domu UPC składający się z:

  • internetu światłowodowego do 1 Gb/s oraz telewizji Start z 35 kanałami oraz aplikacją mobilną UPC TV GO w cenie 79,99 zł miesięcznie po rabatach

lub

  • internetu światłowodowego do 1 Gb/s oraz telewizji Max Premium ze 186 kanałami, dostępem do Viaplay, Polsat Sport Premium i Eleven Sports w cenie 129,99 zł miesięcznie po rabatach,

klienci otrzymają bezpłatny abonament Play M aż na 2 lata. Zawiera on nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich, internet w telefonie bez limitu z 60 GB z pełną prędkością i dostępem do 5G oraz pakiet kanałów TV w aplikacji PLAY NOW lub usługę Bezpieczna Rodzina. Standardowa cena usługi to 60 zł miesięcznie po rabatach, dzięki czemu klienci oszczędzają aż 1440 zł. Kolejne abonamenty można dokupić już za 30 zł.

konferencja PLAY i UPC

Wybierz ofertę Play i zyskaj 2 lata internetu od UPC za darmo

Play to nowoczesne technologie i ogromne możliwości, z których korzysta ponad 16 milionów klientów w całej Polsce. To lider rynku telekomunikacyjnego z najnowocześniejszą infrastrukturą mobilną w kraju, z niemal 10 tys. stacji bazowych.

Decydując się na ofertę PLAY HOMEBOX w cenie 90 zł miesięcznie po rabatach, zawierającą:

  • nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich, internet w telefonie bez limitu ze 150 GB z pełną prędkością i dostępem do 5G, pakiet kanałów TV w aplikacji PLAY NOW lub usługę Bezpieczna Rodzina

oraz

  • internet bezprzewodowy bez limitu GB z 200 GB z pełną prędkością,

klienci otrzymają za darmo dostęp do usług UPC na 2 lata. To: internet światłowodowy do 300 Mb/s, inteligentne Wi-Fi i telewizja Start z 35 kanałami oraz aplikacją mobilną UPC TV GO. Standardowa cena usługi to 49,99 zł miesięcznie po rabatach, dzięki czemu klienci oszczędzają aż 1199 zł.

Jesteś w Play lub UPC? Dokup nowe usługi drugiego operatora z 9 miesiącami za darmo

Obie firmy pamiętają o swoich obecnych klientach i dla nich także przygotowały specjalne promocje. Zarówno dotychczasowi klienci Play, jak i UPC mogą dokupić nowe usługi u drugiego operatora. Zyskają 9 miesięcy abonamentu za darmo. Oznacza to oszczędność nawet 119,99 zł miesięcznie w tym okresie!

konferencja PLAY i UPC

Internet światłowodowy UPC lub abonament dla firmy nawet przez 2 lata za darmo

Specjalną ofertę przygotowano także dla klientów biznesowych. Decydując się na internet światłowodowy UPC do 1 Gb/s za 79,99 zł + VAT lub internet światłowodowy w pakiecie z telewizją Max Premium za 129,99 zł + VAT, klienci otrzymają na 2 lata darmowy abonament Play M dla Firm. Zawiera on internet w smartfonie 60 GB z pełną prędkością oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Standardowa cena usługi to 60 zł netto miesięcznie po rabatach. Kolejne abonamenty dla pracowników można dokupić już za 25 zł + VAT.

Z kolei decydując się na najnowszą ofertę Play XL dla Firm z internetem w smartfonie bez limitu GB i prędkości oraz rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich bez limitu w Polsce i krajach Unii Europejskiej oraz pakietem 300 minut na rozmowy międzynarodowe do UE, klienci otrzymają za darmo internet światłowodowy UPC do 300 Mb/s na 2 lata. Standardowa cena usługi to 49,99 zł + VAT miesięcznie po rabatach.

Twoja firma jest w Play lub UPC? Dokup nowe usługi drugiego operatora z 9 miesiącami za darmo

Dotychczasowi klienci biznesowi Play i UPC mogą dokupić nowe usługi u drugiego operatora. Zyskają 9 miesięcy darmowego abonamentu dla firm. Oznacza to oszczędność przez ten czas nawet 100 zł + VAT miesięcznie!

konferencja PLAY i UPC

Kup usługi UPC w salonach Play, a usługi Play w punktach UPC

Co więcej, aby skorzystać z tych wyjątkowych ofert, nie trzeba odwiedzać obu operatorów. Wystarczy jedna wizyta w najbardziej dogodnym dla klienta miejscu. Niezależnie od tego, czy odwiedzi salon Play, czy punkt sprzedaży UPC, będzie mógł wybrać rozwiązania obu firm. Konsultanci pomogą w wyborze usług, które najlepiej odpowiedzą na jego potrzeby.

Z ofert można skorzystać od 26 maja 2022 r.

Zdjęcia: Jarosław Adkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.