Warszawa Główna po 24 latach ponownie otwarta
14 marca po raz pierwszy od 24 lat podróżni mogli skorzystać ze stacji kolejowej Warszawa Główna. Nowo otwarta stacja ma zwiększyć dostępność kolei w stolicy, zwłaszcza na czas przebudowy [...]
14 marca po raz pierwszy od 24 lat podróżni mogli skorzystać ze stacji kolejowej Warszawa Główna. Nowo otwarta stacja ma zwiększyć dostępność kolei w stolicy, zwłaszcza na czas przebudowy [...]