Menu

Menu

Szybkie pieniądze na niespodziewane wydatki

Tylko połowa Polaków generuje oszczędności. Najczęściej nie przekraczają one wartości dwóch średnich wynagrodzeń. Nie są to zawrotne sumy, tym bardziej jeśli potrzebujący finansowego wsparcia boryka się z koniecznością realizacji nadprogramowych wydatków. Niespodziewany wyjazd, naprawa usterki, wyższe rachunki, zakup drogich leków? To tylko niektóre wydatki, jakie spadają na nas szybko, bardzo często bez żadnej zapowiedzi. Pożyczka w takiej sytuacji może stać się ostatnią deską ratunku i zapobiec powstawaniu długów. Z pomocą przychodzą instytucje pozabankowe, dzięki którym otrzymasz niezbędne środki nawet w 15 minut. Sprawdź szczegóły już teraz.

Jak działa szybki kredyt?

Pożyczki możesz zaciągać w instytucjach pozabankowych, a każda z takich firm dyktuje własne warunki współpracy. Ponieważ w ich przypadku ryzyko ewentualnej niewypłacalności klienta jest znacznie mniejsze, wartość zobowiązania mniejsza, a czas spłaty o wiele krótszy, firmy pożyczkowe nie weryfikują potencjalnych pożyczkobiorców tak skrupulatnie jak banki.

Okazuje się, że szybki kredyt z firmy pożyczkowej weźmiesz przez Internet. W tym celu musisz jedynie wypełnić elektroniczny wniosek, w nim wskazać swoje dane oraz preferowaną wartość zobowiązania i dogodną liczbę rat. Analiza przyszłego klienta bardzo często polega na sprawdzeniu danych tożsamości z dowodu osobistego. Instytucje pozabankowe rzadziej generują raport BIK czy żądają zaświadczenia o osiąganych dochodach. Dzięki temu weryfikacja klienta przebiega natychmiastowo, a po wydaniu pozytywnej decyzji pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze jeszcze tego samego dnia.

oszczędności

Czy warto brać szybki kredyt?

Nie ma wątpliwości, że szybki kredyt może być ratunkiem w obliczu tzw. czarnej godziny. Potrzebujący finansowego wsparcia przed złożeniem wniosku online o takie zobowiązanie powinien najpierw porównać co najmniej kilka konkurencyjnych ofert.

Decyzja o zaciągnięciu szybkiej pożyczki musi być optymalnie racjonalna. O ile niektóre firmy pożyczkowe oferują zobowiązania nawet za darmo, to dogodne warunki współpracy funkcjonują jedynie wtedy, gdy płatności regulowane są terminowo. Zdarza się, że niespłacana pożyczka wiąże się z naliczaniem wysokich odsetek karnych, przez co całe zobowiązanie przestaje być finansową pomocą. Staje się czynnikiem, który prowadzi do tzw. spirali długów.

Jak wybrać dobry szybki kredyt?

W sieci dostępne są bezpłatne rankingi szybkich pożyczek oraz kalkulatory, które pozwalają w kilka chwil wyliczyć opłacalność danego zobowiązania. Najlepiej wybierać pożyczki, które nie generują wysokich kosztów całkowitych. Sprawdzają się oferty renomowanych firm pożyczkowych, które na rynku usług finansowych działają już od wielu lat.

Zanim złożysz wniosek o szybki kredyt tego rodzaju, koniecznie sprawdź opinie o wybranej instytucji pozabankowej, które pochodzą od jej klientów. Zawsze dokładnie czytaj wszystkie zapisy w umowie. Dzięki temu masz pewność, że szybka pożyczka będzie doskonałą pomocą w razie finansowych problemów i stanie się idealnym produktem oddłużeniowym.

materiał sponsorowany 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.