Menu
 • Menu

  Reklama wielkoformatowa – przyciągaj uwagę!

  Standardowe materiały reklamowe to za mało? Wybierz reklamę wielkoformatową, z którą od razu możesz zwrócić na siebie uwagę wielu potencjalnych klientów!

  Reklama wielkoformatowa to rodzaj reklamy, która cechuje się dużymi wymiarami. Najczęściej posiada ona wysokość i długość liczoną w metrach, aby była dostrzegalna i czytelna nawet z dalszej odległości. Aktualnie reklama wielkoformatowa jest bardzo często wybieraną metodą reklamy zewnętrznej, czyli outdoorowej, z której korzysta wiele firm. Razem z nią można uzyskać jeszcze lepsze efekty!

  Reklama wielkoformatowa

  Rodzaje reklamy wielkoformatowej

  Do reklamy wielkoformatowej zaliczane są różnego rodzaju materiały cechujące się ponadprzeciętnymi wymiarami. Najczęściej reklama tego typu wykorzystywana jest na budynkach, na ogrodzeniach, umieszczana jest na konstrukcjach metalowych, na przykład znajdujących się w centrach miast, przy drogach.

  Do reklamy wielkoformatowej zaliczają się:

  • bannery
  • siatki mesh
  • billboardy
  • plakaty
  • tablice reklamowe
  • reklama na witrynach sklepowych

  Zatem reklama wielkoformatowa to szeroka gama różnych typów reklamy, która stosowana jest wtedy, gdy konieczne jest uzyskanie maksymalnych efektów marketingowych! 

  Jak zamówić reklamę wielkoformatową?

  Aby rozpocząć kampanię obejmującą reklamę wielkoformatową, konieczne jest przygotowanie jej projektu, a także znalezienie drukarni, która realizuje wydruki wielkoformatowe Warszawa jest jednym z tych miast, gdzie można zamówić takie właśnie usługi poligraficzne. Warto jednocześnie zaznaczyć, że wybrane drukarnie posiadają również własne studia projektowe, dlatego też mogą one przygotować dla swoich klientów projekty graficzne reklamy. Zamówienie reklamy wielkoformatowej możliwe jest osobiście – bezpośrednio w drukarni. Również coraz więcej takich firm poligraficznych świadczy usługi online. Wówczas można zlecić wydruk bez konieczności wychodzenia z biura czy z domu. Drukarnie nie tylko przygotowują wydruki, lecz także zajmują się ich wykańczaniem, na przykład przycinaniem, zgrzewaniem i oczkowaniem banerów, laminowaniem przygotowanych wydruków, aby zabezpieczyć je przed czynnikami pogodowymi.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *