Menu

Menu

Płoty ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI

Szukasz trwałego ogrodzenia o niebanalnej estetyce? WIŚNIOWSKI to marka, która zyskała uznanie nie tylko w kraju, ale również na rynku międzynarodowym. Nasze płoty ogrodzeniowe to jakość potwierdzona certyfikatami. A także wieloma latami doświadczeń i ciągłego usprawniania naszych konstrukcji.

Płoty ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI

Różnorodność i technologia

Niezależnie od produktu nasi klienci cenią sobie możliwość wyboru. Od samego początku stawiamy więc na różnorodność zarówno pod względem form i wyglądu, jak i rozwiązań konstrukcyjnych. WIŚNIOWSKI to aż 8 różnych kolekcji i 80 wzorów. Nasze płoty ogrodzeniowe możesz z łatwością spersonalizować, dobierając poszczególne elementy ogrodzenia do swoich potrzeb, czy warunków terenowych. Na całość składają się bramy (dwuskrzydłowe, przesuwne i składane), furtki, przęsła i panele ogrodzeniowe, czy słupy MultiBox.

WIŚNIOWSKI należy do firm, w których technologiczne innowacje są bardzo istotne. Chętnie stosujemy nowinki techniczne także w naszych ogrodzeniach na posesje. Niezawodna automatyka bram umożliwia ich zdalne otwieranie i zamykanie. W bramach automatycznych zastosowaliśmy m.in. autorski projekt WIŚNIOWSKI, czyli napęd w słupie AWSo2018 Pro. Jest on chroniony przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi, czy kradzieżą.

Jak zadbać o wytrzymałość poszczególnych elementów?

Płoty ogrodzeniowe są przede wszystkim narażone na ciągły kontakt z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wiatr, deszcz, czy śnieg mogą powodować uszkodzenia, które wpływają nie tylko na wygląd, ale też prawidłowe funkcjonowanie ogrodzenia. Aby temu zapobiec, zastosowaliśmy malowanie proszkowe w systemie DUPLEX oraz cynkowanie ogniowe. Proces jest szczegółowo kontrolowany na każdym etapie. Elementy stalowe ogrodzenia są objęte aż 10-letnią gwarancją na korozję.

Komfortowy MultiBox

Słup ogrodzeniowy MultiBox to produkt na miarę XXI wieku. Stanowi udane połączenie skrzynki pocztowej oraz wideodomofonu zintegrowanego z klawiaturą. Nie musisz już czekać w domu na przesyłkę. Wystarczy podać kurierowi jednorazowy kod do skrytki albo otworzyć ją zdalnie przy użyciu aplikacji mobilnej.

MultiBox bez problemu dostosujesz pod względem kolorystyki, czy wzoru do reszty ogrodzenia. Nowatorstwo tego rozwiązania doceniono, przyznając mu medal w konkursie „Wyróżniony wyrób” na prestiżowych targach BUD-GRYF & HOME 2023.

Prywatność i bezpieczeństwo

Projektując bramy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI, dbamy o zapewnienie maksimum bezpieczeństwa nie tylko dla prywatnych posesji, ale także zakładów pracy. Doskonale sprawdzają się tutaj panele ogrodzeniowe w wersjach VEGA 2D i 3D wykonane ze zgrzewanych punktowo prętów stalowych. Montaż można przeprowadzić zarówno na płaskim, jak i pochyłym terenie.

Ochronę i prywatność gwarantują również przęsła ogrodzeniowe. Wykonane z kształtowników o różnej grubości są w pełni kompatybilne ze słupami oraz bramami. Polecamy bogaty wybór wzorów przęseł, które mogą zostać pomalowane na ponad 200 kolorów z palety RAL. Skorzystaj z oferty firmy WIŚNIOWSKI!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.