Menu

Menu

Oryginalne gadżety reklamowe – czym możesz zaskoczyć swoich klientów?

Targi reklamowe, spotkania z kontrahentami, wizyta w placówce u klienta to tylko niektóre z sytuacji, w których warto postawić na gadżety promocyjne. Wywołasz tym samym pozytywne wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci drugiej osoby. Jeśli nie chcesz zamykać się na breloczki i smycze, zobacz jakie są oryginalne gadżety reklamowe.

gadżety reklamowe

Elektronika nie tylko dla miłośników nowoczesnych technologii

Nowoczesne gadżety elektroniczne znacznie ułatwiają nam codzienność. Firmy prześcigają się w coraz to bardziej złożonych funkcjach, które towarzyszą nam zarówno w pracy, jak i w ciągu tradycyjnego dnia w domu. Oryginalne gadżety reklamowe z zakresu elektroniki to świetny pomysł na wręczenie podarunku kontrahentowi. Masz pewność, że wykorzysta je w biurze, a także w podróży, nie tylko służbowej. O jakich produktach konkretnie mówimy? W Caprea https://www.caprea.com.pl/ znajdziesz m.in. pendrive’y z grawerem. Każdy, kto przenosi dane czy też multimedia doceni te oryginalne gadżety reklamowe, a dodatkowy napis w postaci nazwy firmy będzie stanowić świetny chwyt marketingowy.

Alternatywą dla tego rozwiązania są powerbanki o różnej pojemności, zarówno tradycyjne, jak i z wyświetlaczem. Niektóre produkty są wyposażone w praktyczną latarkę. Kolejną ciekawą opcją są przyborniki z ładowarką indukcyjną, które mogą wylądować na biurku lub słuchawki przydatne do długich rozmów czy słuchania muzyki. Jak widzisz, jest wiele sprytnych pomysłów na to, jakie oryginalne gadżety reklamowe spełnią oczekiwania Twoich potencjalnych klientów i dotychczasowych kontrahentów.

Przydatne artykuły biurowe w nowoczesnej odsłonie

Notatniki z długopisem, teczki konferencyjne z praktycznymi akcesoriami i eleganckie wizytowniki – to tylko niektóre oryginalne gadżety reklamowe: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/biuro-i-praca. Szczególnie przydadzą się podczas warsztatów czy rozmów z innym przedsiębiorcą. To jednak nie są jedyne rozwiązania.

Na biurku obdarowany może także ustawić nowoczesną stację pogody czy zegar z nadrukiem. Za każdym razem, kiedy spojrzy na godzinę, przypomni sobie o Twojej firmie. To świetny nośnik reklamy, szczególnie w miejscach publicznych i biurach, w których przewija się codziennie wiele osób. Twoja marka zapadnie im w pamięć.

Oryginalne gadżety reklamowe w duchu less waste

Nie da się ukryć, że wiele firm wprowadza politykę proekologiczną. Właśnie dlatego warto wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Oryginalne gadżety reklamowe to też takie, które są stworzone z materiałów recyklingowych. Wśród nich są np. długopisy bambusowe. W ekologicznej obudowie znajdziesz także zegary na biurko wraz z ładowarką indukcyjną. To gadżet, który świetnie się prezentuje i jednocześnie jest przyjazny środowisku. Zwróć także uwagę na oryginalne gadżety reklamowe wykonane z lnu, naturalnych tkanin czy materiałów odnawialnych, takich jak drewno. Masz zatem pewność, że będą służyć przez długi czas. Jednocześnie na każdym z tych produktów możesz umieścić nazwę swojej firmy i cieszyć się z ekologicznego nośnika reklamowego. Taki gest docenią z pewnością przedsiębiorcy, którzy skupiają się na zrównoważonym rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.