Menu

Menu

Odbierz zwrot pieniędzy za zakupy i pozwól sobie na więcej

Zakupy to nasza codzienność – od zwykłej butelki z sokiem po duże zapasy na zbliżające się święta. Planowanie budżetu nie jest więc prostym zadaniem – tym bardziej, że pieniądze nie rosną na drzewach.

Z powodu licznych okazji oraz prostszych i szybkich transakcji w sklepach internetowych, coraz więcej osób przenosi swoje zakupy do sieci. Coraz to nowsze programy lojalnościowe czy atrakcyjniejsze warunki usług dla kupujących w Internecie dodatkowo zachęcają klientów do korzystania ze sklepów online. Jednym z ciekawszych sposobów na oszczędzanie stał się także cashback, czyli opcja zwrotu pieniędzy za zakupy online.

Pozwól sobie na więcej

Poszukiwania coraz to nowszych sposobów na zmniejszenie wydatków stało się równie powszechne i codzienne, co same zakupy. Obok sezonowych promocji czy programów lojalnościowych, na szczególną uwagę zasługuje jeszcze jedna forma oszczędności – zwrot cashback. Ta innowacyjna usługa pozwala na „zbieranie” realnej gotówki z części wydanych na zakupy pieniędzy. Nic więc dziwnego, że cieszy się ona tak powszechnym uznaniem wśród klientów. Dzięki niej mogą oni zapłacić mniej za produkty i usługi, które i tak chcieli kupić.

Wskazówka: Robisz zakupy w sklepie internetowym Allegro? Skorzystaj z usługi cashback na portalu Tipli.pl i zyskaj do 1,4 % zwrotu online.

cashback

Korzystanie z cashbacku jest bardzo proste, a przede wszystkim darmowe. Aby móc w pełni korzystać ze zwrotów za zakupy online wystarczy zarejestrować się na jednym z bezpłatnych portali. Konto na takim serwisie można założyć podając swój adres e-mail lub posługując się kontem Facebook czy Google. Jest ono aktywne zaraz po jego założeniu, dzięki czemu od razu można przejść do zakupów. Otrzymanie zwrotu wymaga przekierowania na stronę danego sklepu poprzez użycie specjalnego przycisku “Kup teraz” na portalu cashbackowym.

Tylko w ten sposób system rozpozna klienta, któremu przysługuje zwrot części wydanych w sklepie pieniędzy. Dalsze zakupy przebiegają tak, jak zazwyczaj: wybieramy produkty czy usługi i dokonujemy płatności. Cashback zostaje przypisany do konta użytkownika w ciągu 48 godzinach od momentu finalizacji transakcji. Jednym z najpopularniejszych serwisów oferujących taką usługę w Polsce jest portal Tipli.pl. Zapewnia on dostęp do cashbacku w ponad 800 różnych sklepach internetowych najbardziej znanych marek – od stron rezerwujących bilety lotnicze czy noclegi po drogerie i supermarkety. Co więcej, Tipli daje możliwość wypłaty zwrotu w dowolnym momencie już od 1 grosza, a samo korzystanie z serwisu nie wymaga dodatkowych opłat.

Cashback – jak to działa?

Na jakich zasadach działa ta niezwykle korzystna usługa? Koncepcja jest prosta: serwisy cashbackowe otrzymują prowizję od sklepów partnerskich, którą następnie dzielą się ze swoimi użytkownikami. W ten sposób każda ze stron zyskuje. Portal cashback zarabia na działaniach reklamowych, a jego partnerzy mają możliwość promowania się w kolejnym miejscu. W ten sposób rośnie sieć klientów serwisu, jak i sklepu. Najwięcej korzyści odnosi jednak klient, który zyskuje autentyczną gotówkę na kolejne zakupy. Idealna symbioza, w której każda ze stron odnosi korzyści – tak właśnie działa cashback.

cashback

Więcej niż tylko cashback

Tipli.pl to nie tylko możliwość otrzymania zwrotu gotówki za zakupy – portal ten oferuje wiele różnych sposobów na oszczędzanie. W serwisie znajdziemy aktualne kody rabatowe do różnych sklepów i ciekawe wskazówki zakupowe w specjalnym poradniku, a aktualizowane na bieżąco gazetki promocyjne najpopularniejszych sieci supermarketów pozwolą szczegółowo zaplanować zakupy. Korzystając z takiego serwisu jak Tipli, oszczędzimy czas i pieniądze – bez wielogodzinnego surfowania po internecie i gromadzenia makulatury w domu w postaci papierowych reklam. Wszystkie najważniejsze informacje są zebrane w jednym miejscu, dzięki czemu nowoczesne oszczędzanie staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

cashback

Dodatkowe usługi czy programy dla klientów pozwalają uniknąć przepłacania przy zakupach. Znajdujących się wśród nich cashback to czysty zysk – pieniądze bez żadnego wysiłku. Wystarczy zarejestrować się w serwisie za darmo, aby w portfelu zostało więcej gotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.