Menu

Menu

Niskie ceny dla łowców okazji

W internecie ceny zwykle są korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych. Pomijając wygodę tej formy zakupów, właśnie czynnik ekonomiczny decyduje o rosnącej popularności sklepów i platform online. Tam też czeka na nas więcej promocji i atrakcyjnych rabatów. Dlatego jeśli zależy nam na wymarzonych produktach i oszczędnościach, szukajmy okazji. Tych w sieci nie brakuje. Warto zwrócić uwagę na konkretne daty.

Allegro

Black Friday – obniżki, które nie mieszczą się w głowie

Black Friday to dzień, w którym można kupić wiele produktów w bardzo niskich cenach. Przypada on w pierwszy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W 2021 roku będzie to 26 listopada. Warto zapamiętać ten termin, bo obniżki sięgają wtedy nawet 70%. Trudno się dziwić, że ludzie chętnie wykorzystują tę okazję i polują na poszukiwane, znacznie przecenione produkty. Zainteresowanie tym dniem widać szczególnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie ludzie nierzadko nocują w namiotach przed centrami handlowymi, aby kupić upragnione produkty w niezwykle niskich cenach.

Od kilku lat w okolicach Black Friday można zaobserwować wzmożony ruch w Internecie na stronach umożliwiających dokonywanie zakupów. Co ciekawe, trend ten dotyczy nie tylko sklepów internetowych, lecz także platform sprzedażowych. Z pewnością do tego wzrostu przyczyniła się pandemia koronawirusa, która zmieniła nawyki zakupowe. Ludzie coraz bardziej cenią sobie zakupy online, których można dokonywać, nie wychodząc z domu. To gwarantuje bezpieczeństwo, a ponadto jest niezwykle wygodne. Towar trafia bowiem prosto do domu albo do paczkomatu, z którego można go odebrać o dogodnej porze.

Co cieszy się największym zainteresowaniem podczas Black Friday? Przede wszystkim ubrania, kosmetyki, w tym perfumy, a także sprzęt elektroniczny. Wiele osób wykorzystuje tę okazję do zakupu prezentów na Boże Narodzenie, przypadające miesiąc później. W ten sposób można zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy.

Single’s Day – okazje nie tylko dla samotnych

Single’s Day to chiński Dzień Singla, który przypada na 11 listopada. To kolejna okazja do zrobienia zakupów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Co ważne, w akcji biorą udział nie tylko sklepy tradycyjne, lecz także internetowe oraz platformy sprzedażowe. Ze względu na dużą popularność chińskich serwisów w Polsce również mieszkańcy naszego kraju chętnie korzystają z Single’s Day.

Chiński Dzień Singla został ustanowiony w 1993 roku. Na pomysł ten wpadli czterej studenci z Nanjing, którzy postanowili obchodzić święto singli na tamtejszym uniwersytecie. Cyfra 1 symbolizuje osobę samotną, która spotyka innych ludzi, aby wspólnie wziąć udział w wydarzeniu, lecz każdy z nich wciąż żyje w pojedynkę.

Co cieszy się największym zainteresowaniem kupujących? Zwracają oni uwagę przede wszystkim na ceny sprzętu elektronicznego, ale także ubrań i kosmetyków w wyjątkowych cenach. Podczas Single’s Day wiele interesujących ofert można znaleźć na popularnych platformach zakupowych, które kuszą jeszcze niższymi cenami. Zamówiony towar można odebrać w domu, w paczkomacie lub w punkcie odbioru.

Smart! Week – tydzień niezwykłych okazji

Znakomitą okazją do zakupów w niskich cenach jest także Smart! Week − tydzień specjalnych internetowych okazji cenowych, który trwa do 3 października. W tym tygodniu niezwykle niskich cen rabaty sięgają nawet 70%.

Podobnie jak w przypadku innych okazji największym zainteresowaniem cieszą się takie kategorie, jak elektronika, ubrania oraz chemia i kosmetyki. Smart! Week to także doskonały czas na zakupy dla wszystkich rodziców – w tym czasie wiele zaoszczędzić na zabawkach i artykułach pielęgnacyjnych. To idealny moment, aby uzupełnić braki w szafie, kosmetyczce i wyposażeniu domu. Zakupione w okazyjnej cenie produkty można odebrać na trzy sposoby – w domu, w paczkomacie bądź w punkcie odbioru.

Dzięki tej wyjątkowej inicjatywie użytkownicy Allegro mogą liczyć na wyjątkowo korzystne obniżki cen swoich ulubionych lub wymarzonych marek. Takiej okazji po prostu nie można przegapić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.