Menu

Menu

Kluczyki zatrzasnąłeś wewnątrz auta? Zdecyduj się na awaryjne otwieranie samochodu

Sytuacja, gdy zatrzaśniesz kluczyki wewnątrz samochodu może być naprawdę stresująca. Gdy nie możesz dostać się do pojazdu przychodzą Ci do głowy rozmaite pomysły, włącznie z wybiciem szyby. Jeśli jest upał, a w samochodzie zostało zwierzę lub dziecko, to na pewno nie ma innego wyjścia, bo zanim przyjedzie pogotowie od awaryjnego otwierania samochodu wewnątrz może zrobić się „patelnia”. Jednak gdy nie jest aż tak dramatycznie, lepiej zaoszczędzić sobie kosztów i zadzwonić po fachowców.

awaryjne otwieranie samochodu

Na czym polega awaryjne otwieranie samochodu?

Specjalista może użyć zaawansowanych narzędzi ślusarskich, by otworzyć drzwi samochodu. Choć brzmi to jak działanie inwazyjne, to wcale takie nie jest. Zarówno zamek, jak i uszczelki w ten sposób nie zostaną zniszczone, a drzwi zostaną otwarte bez jednego zadrapania lakieru. Skończy się na stresie i stracie odrobiny czasu, ale nie będzie trzeba płacić za nową szybę w samochodzie. Jak już wspomnieliśmy radykalne rozwiązania są zasadne jedynie w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Sprawdź jak zamówić awaryjne otwieranie samochodu.

Jak jeszcze można bezinwazyjnie otworzyć samochód?

Teoretycznie z otwarciem samochodu możesz poradzić sobie samodzielnie, ale musisz zaopatrzyć się w specjalny zestaw do bezinwazyjnego otwierania samochodu, składający się z poduszki hydraulicznej i specjalnego druta z hakiem, a także narzędzia do podważania drzwi, które nie powoduje ich zadrapania czy uszkodzenia uszczelek. Zestaw jest niewielki. Jednak kto nosiłby go przy sobie? No właśnie to raczej mało wygodne. Ale zawsze możesz wezwać fachowca z https://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl/  , który obok narzędzi ślusarskich może mieć także ów zestaw z przyssawką i poduszką hydrauliczną. W ten sposób możesz szybko odzyskać kluczyki, które zostały w samochodzie. Fachowiec przy użyciu druta może sięgnąć po same kluczyki albo po prostu otworzyć drzwi od środka. Każda metoda jest dobra, bo sprawia, że Twój samochód pozostaje w nienaruszonym stanie.

Zatem zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz samochodu nie musi być powodem do paniki. W końcu są fachowcy, którzy czekają na Twój telefon i z chęcią udzielą Ci fachowej pomocy. Ile ona kosztuje. Dużo zależy od rodzaju zamka przy metodzie ślusarskiej, ale za taką usługę najczęściej zapłacisz kilkaset złotych. To znacznie mniej niż za wymianę szyby w samochodzie, zatem naprawdę w takiej sytuacji nie ma się co zastanawiać i trzeba jak najszybciej zadzwonić po pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.