Menu
Menu

Jazda w dobrym stylu z Sharp Milano BK-RS08

Sharp Consumer Electronics, jedna z wiodących na świecie firm technologicznych, ogłosił dostępność e-roweru BK-RS08 (linia Milano). To zaawansowany model hybrydowy z certyfikowanym akumulatorem i innowacyjną konstrukcją. Niezależnie od tego, czy chodzi o codzienne dojazdy do pracy, czy rekreacyjną przejażdżkę, dzięki nowemu e-rowerowi Milano możesz jeździć stylowo, będąc przyjaznym dla środowiska.

Sharp Milano

Sharp prezentuje idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka nowego roweru tego lata. Hybrydowy rower elektryczny Milano (BK-RS08E) zamienia aktywność fizyczną na świeżym powietrzu w przyjemne doświadczenie.

Imponująca moc

Rower ten posiada silnik elektryczny o mocy, 250 W, który pozwala bez wysiłku rozpędzić się do 25 km/h. Pięć poziomów wspomagania ułatwia dostosowanie wrażeń z jazdy do indywidualnych potrzeb użytkownika. Certyfikowane akumulatory zapewniają maksymalny zasięg do 80 km. Z najnowszym rowerem Sharp Milano nawet długie podróże mogą być pokonywane z łatwością.

Sharp Milano

Z Milano zawsze z górki

BK-RS08 wyposażono w lekki i wytrzymały karbonowy pasek zębaty ®Gates Belt Drive CDN™. Napęd na tylne koła zapewnia również doskonałą trakcję, szczególnie na pochyłościach i krawężnikach.

Z kolei zintegrowany kolorowy wyświetlacz LCD pokazuje ważne dane, takie jak zasięg i prędkość. Niezwykle lekką, 21-calową aluminiową ramę można rozmontować w celu łatwiejszego jej transportu, zaś poza sezonem zajmuje ona minimalną ilość miejsca.

Wgodna aplikacja

Połączenie z aplikacją mobilną Sharp Life umożliwia ustawianie parametrów, monitorowanie wydajności silnika i śledzenie własnych tras. Aplikacja umożliwia też dostęp do najnowszych aktualizacji.

Cena i dostępność

Sharp e-Bike Milano jest już dostępny w kolorze czarnym matowym (BK-RS08EB) i srebrnym perłowym (BK-RS08ES) w sugerowanej cenie detalicznej odpowiednio 9999 PLN i 10999 PLN.

rower elektryczny Sharp Milano

www.sharpconsumer.pl

Źródło informacji i zdjęć: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.