Menu
 • Menu

  Jaki program do faktur 2020 r. wybrać?

  Wybory do sejmu i senatu już za nami. Koniec roku jednak zmusza przedsiębiorców do kolejnych wyborów. Jednym z nich jest decyzja o zmianie oprogramowania do wystawiania faktur. Jaki program wybrać, aby to była dobra zmiana?

  program do faktur

  Faktura Small Business – dobry program do faktur 2020

  Faktura Small Business jest aplikacją stworzoną przez łódzką firmę Mega-Tech w 2009 r. Program przez lata przeszedł sporo modyfikacji tak, żeby być jak najbardziej dostosowany do potrzeb użytkowników, a także zawsze spełniać aktualne wymogi prawne. Możemy w nim wystawić szereg standardowych dokumentów takich jak faktura, faktura proforma, faktura zaliczkowa, faktura końcowa, faktura eksportowa czy faktura korekta. W programie jest też dużo ciekawych funkcjonalności, które bardzo usprawniają pracę. Przykładem takiej funkcji jest pobieranie danych kontrahenta z CEIDG podczas wystawienia dokumentów. Wystarczy wpisać NIP firmy i wykonać jedno kliknięcie myszy a pozostałe dane zaczytają się automatycznie. Kolejnym bardzo wygodnym rozwiązaniem jest moduł wysyłania faktur bezpośrednio z programu. Zaraz po wystawieniu dokumentu możemy przekazać go do kontrahenta bez konieczności logowania się na pocztę. Oczywiście w FSB nie mogło zabraknąć Jednolitego Pliku Kontrolnego co sprawia, że jest to program do faktur z JPK.

  Faktura Small Business Handel – program do fakturowania z magazynem

  Jeżeli okaże się, że FSB będzie dla nas niewystarczający pod względem ilości funkcji to mamy do dyspozycji Faktura Small Business Handel – program do faktur z modułem magazynu. Oprócz podstawowych funkcjonalności mamy tutaj możliwość zarządzania stanami magazynowymi, wprowadzania faktur zakupu, generowania dokumentów magazynowych i kasowych, a nawet prowadzenie sklepu internetowego. Całość podobnie jak w wersji podstawowej zawiera się w programie o bardzo ładnym i prostym wyglądzie.

  Czy jesteś zadowolony z wyników wyborów do sejmu i senatu drogi przedsiębiorco? Na ich wynik miałeś bardzo mały wpływ, ale na wybór dobrego oprogramowania do wystawiania faktur już nie. Warto postawić na proste i niezawodne programy Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel.

  2 odpowiedzi na “Jaki program do faktur 2020 r. wybrać?”

  1. Tobiasz pisze:

   Długo zastanawiałem się nad programem do wystawiania faktur w mojej firmie. Po wielu rozmowach i testach wybrałem jednak firmao.pl/oferty Jest prostszy w obsłudze niż wszystkie testowane przeze mnie rozwiązania.

  2. Karol pisze:

   Proponuję Melpe z ich białą listą podatników i CRM szansami sprzedaży. Do tego program Melpe umożliwia dodanie kolejnych użytkowników do zarządzania daną firmą wraz z możliwością przypisania funkcji i ról.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *