Menu
Menu

Inwestycje lubią szybkość

Jako partnerzy medialni mieliśmy okazje obserwować zakończone niedawno wydarzenie pod hasłem: „Inwestycje lubią szybkość”. Odbywało się ono się w dniach 22-24 sierpnia 2023 roku, w prestiżowym hotelu Grano Hotel Solmarina w Wiślince, a organizatorami byli: : Sol Marina Gdańsk, firma Dobre Jachty, Grano Hotel Solmarina oraz WFS Diamond. Na wydarzeniu pojawili się liczni przedstawiciele mediów, ale przede wszystkim liderzy świata biznesu.

Inwestycje lubią szybkość

Spotkanie licznego grona przedstawicieli biznesu było okazją do dzielenia się informacjami i doświadczeniami w dziedzinie inwestycji, oferowanych produktów oraz innowacyjnych, niestandardowych usług. Obok paneli dyskusyjnych uczestnicy uzyskali okazje do licznych spotkań i nawiązywania nowych relacji, które w przyszłości mogą zaowocować rozwojem ich biznesów.

Jak podkreślają sami organizatorzy: połączenie sił z różnych branż nie tylko zaowocowało usługami na najwyższym poziomie, ale również stworzyło synergiczne efekty dla gości, zapewniając kompleksową i uzupełniającą się ofertę To wydarzenie pokazało, że współpraca przekracza granice branż, tworząc inspirującą platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich organizatorów było osiągnięcie sukcesu w obliczu obecnej niestabilności, czego wyjątkowym przykładem jest spektakularna realizacja projektu Sol Marina.

Inwestycja budowlana Sol Marina realizowana jest w trzech etapach. Pierwszy etap zakończony został w 2021 roku. Powstały 92 apartamenty w wyjątkowym otoczeniu. W tej chwili realizowany jest drugi etap, który obejmuje 127 lokali. Przekazanie ich odbiorcom ma nastąpić już we wrześniu 2023 roku. Realizacja trzeciego etapu ma się zakończyć w drugiej połowie 2024 roku, kiedy to powstanie kolejne 140 apartamentów.

W ramach projektu powstał też dziesięciopiętrowy czterogwiazdkowy hotel Grano Hotel Sol Marina zlokalizowany w pobliżu mariny dla jachtów. W obiekcie znajduje się około 40 pokoi hotelowych o powierzchni między 22 a 57 m2. Oferuje on szeroki wachlarz udogodnień: restauracja, sale konferencyjne, siłownie, SPA, a także unikalny sea roof. Hotel działa w formie condohotelu. Oznacza to, że każdy pokój ma swojego właściciela.

Wydarzenie – nowe kontakty biznesowe i wiele atrakcji

Uczestników gościł hotel Grano Hotel Solmarina. Jest to obiekt charakteryzujący się nowoczesnością i zachwycającą architekturą, miejsce czarujące, a jednocześnie pełne elegancji i prestiżu z własnym SPA współpracującym z markami o światowej renomie, między innymi Menard, pionierem w dziedzinie odmładzania skóry, czy Aromatherapy Associates, laureatem tytułu World’s Best SPA Aromatherapy Brand 2022.

Projekt został wykonany przez biuro projektowe Ideograf pod kierownictwem Pauliny Czurak. Udało się stworzyć wyjątkowe miejsce, umożliwiające podziwianie natury. Liczne przeszklone powierzchnie wpisują  się w stylistykę hotelu, nadając mu wyjątkowy charakter. To malownicze miejsce jest idealne dla osób poszukujących niezwykłych przeżyć, a jednocześnie pragnących cieszyć się urokliwym krajobrazem.

Największą atrakcją wydarzenia była wtorkowa wieczorna gala. Wśród atrakcji oferowanych gościom podczas gali znalazły się: pokaz najnowszego sprzętu producenta wzmacniaczy, firmy Manron, czy prezentacja modeli samolotów firmy Jet Story działającej w sektorze wynajmu i leasingu komercyjnego sprzętu do transportu lotniczego.

Swoje prace zaprezentował uczestnikom Jacek Kutyba, uznany fotograf, którego fotografie zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych konkursach fotograficznych. Goście mogli również podziwiać pokaz pływania bolidem, w wykonaniu Marcina Zielińskiego obecnego Mistrza Europy formuły 500 w sportach motorowodnych. Ogromne zainteresowanie uczestników wzbudziła zorganizowana przez firmę Dobre Jachty prezentacja modeli jachtów stoczni Azimut Yachts.

Na zakończenie części oficjalnej gali zaprezentowała się austriacka marka Belassi. Częścią prezentacji było zapoznanie uczestników z flagową jednostką tej marki – skuterem wodnym Burrasca, który uznaje się zarazem za najnowszy produkt w ofercie firmy Dobre Jachty. Burrasca jest najszybszym skuterem dostępnym w tej chwili na rynku. Jego maksymalna prędkość wynosi 130 km/h. Taki wynik umożliwia zastosowany w skuterze silnik o mocy 320 KM.

„Ponadczasowa wartość rodzi się z pasji podobnie jak jakość, która w tej pasji jest budowana. Dobre Jachty poszukują wartościowych i wysokiej jakości produktów i tylko takie produkty oferują swoim klientom. To między innymi z tego powodu w ofercie firmy znalazła się Burrasca, skuter wodny zrodzony z pasji jego projektantów, konstruktorów i budowniczych, który przynosi ze sobą nową definicję jakości i luksusu. Burrasca to produkt stworzony z pasji napędzający do działania, do wyjścia poza utarte schematy podczas jego użytkowania. Burrasca została stworzona z pasji i wzbudza nowe, nieosiągalnej do tej pory emocje w tym, kto nią kieruje.” – Maciej Dąbrowski – Prezes Zarządu Firmy Dobre Jachty

Po części oficjalnej, goście zaproszeni zostali na uroczystą kolację.

W kolejnych dniach zorganizowano liczne panele dyskusyjne i spotkania z zaproszonymi gośćmi. Każdy dzień wydarzenia kończył się wystawną kolacją. W przerwach możliwe było korzystanie ze specjalnej atrakcji przygotowanej przez firmę Dobre Jachty. Była nią możliwość pływania wodną taksówką oraz skuterami. Nawet osoby bez uprawnień motorowodnych mogły pływać w towarzystwie przedstawicieli firmy Dobre Jachty.

Ogromny sukces wydarzenia

Wydarzenie odniosło ogromny sukces, a zadowoleni goście wielokrotnie wyrażali swoje uznanie organizatorom. Charakteryzował je ogromny rozmach, który budził nie tylko zdziwienie, ale niejednokrotnie zachwyt.  Wydarzenie „Inwestycje lubią szybkość” przyczyniło się do promocji inwestycji Sol Marina. Jednocześnie umożliwiło przedstawienie nowatorskich pomysłów na aktywny rozwój branży usług hotelarskich. Pokazało, jak współpraca z firmami zewnętrznymi pozwala na zapewnienie kompleksowych usług wysokiej klasy.

Jak powiedział jeden z gości: Tutaj spotkałem ludzi, którzy mają głowy pełne pomysłów i serca pełne pasji do rozwijania swoich firm. Mam głęboką nadzieję, że kontynuowana współpraca organizatorów przyniesie nam kolejne równie spektakularne wydarzenia, które na stałe wpiszą się w kalendarz spotkań świata biznesu.

Partnerami wydarzenia byli: Jet Story, Gama Concept, Manron, KD Group, Jacek Kutyba, Elite Club Poland. Natomiast patronami medialnymi: Wprost, Dziennik Bałtycki, Ambassador24.pl, Radio Kolor, Prestiż Magazyn Trójmiejski, Weranda, Business Woman&Life, Businessman Today, Flesz.news, VIP Magazyn, Rynek Inwestycji, Realnews.pl, Telewizja ATV, Moda w Polsce, Przeambitni.pl, Jachting Motorowy, Yachtsmen.eu, Worldtourism.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.