Menu

Menu

Huawei FreeBuds 5i – elegancja, jakościowy dźwięk, redukcja szumów

18 stycznia br. zadebiutują na polskim rynku słuchawki Huawei FreeBuds 5i − elegancki i designerski sprzęt na miarę gadżetu XXI wieku. W porównaniu do poprzedniego modelu FreeBuds 5i są jeszcze bardziej kompaktowe i mają jeszcze bardziej przyciągający wzrok design. Miałem okazję przetestować bardzo przyjemną dla oka wersję w kolorze niebieskim.

słuchawki FreeBuds 5i

Słuchawki bezprzewodowe od Huawei mają wiele zalet, które bezsprzecznie przyciągną wielu fanów jakościowych, zaawansowanych technologicznie gadżetów. Co ważne, sprzęt działa z każdym systemem operacyjnym, niezależnie od tego, czy będzie to Android, czy iOS. Dlaczego warto się na nie skusić? Oto moje pierwsze wrażenia.

Redukcja szumów do 42 dB

W słuchaniu muzyki, podcastu czy w rozmawianiu przez telefon nie przeszkodzi ani gwar ulicy, ani odgłosy remontu u sąsiadów. To wszystko dzięki redukcji szumów, która w Huawei FreeBud 5i wynosi aż 42 decybele. Słuchawki mają różne tryby, pozwalające na jeszcze bardziej komfortowe użytkowanie, bez zbędnych hałasów. Są idealnie dostosowane do potrzeb użytkującego, o czym świadczą tryb redukcji szumów: ultra, ogólny i komfortowy, a także lepszy efekt tłumienia wiatru.

słuchawki FreeBuds 5i

Wspaniały dźwięk, dopasowanie do ucha i obsługa dotykowa

Moje pozytywne wrażenia z użytkowania sprzętu potwierdzają, że Huawei FreeBuds 5i zapewniają naprawdę dobry dźwięk w wysokiej rozdzielczości. To m.in. dzięki 10-milimetrowym przetwornikom oraz funkcji optymalizacji brzmienia. Słuchawkom nie bez kozery przyznano certyfikat Hi-Res. Na plus działa też świetne dopasowanie do kształtu ucha, dzięki specjalnemu algorytmowi, który sprawia, że FreeBuds5i dobrze przylegają, niezależnie od czynności, jaką się wykonuje – od pracy po sport. Mało tego, sprzęt możemy łatwo użytkować dzięki wygodnej obsłudze dotykowej.

Supermocna bateria 28h i bezproblemowa łączność

Może zaskoczyć, że słuchawki mogą działać bez ładowania przy całodniowym słuchaniu. Specyfikacja wskazuje na 28 godzin odtwarzania po jednym ładowaniu i do 4 godzin odtwarzania po zaledwie 15 minutach w etui połączonym z ładowarką. Parowanie słuchawek z innymi urządzeniami okazało się bezproblemowe. Łączność jest płynna, a przełączanie między dwoma źródłami dźwięku wypada zupełnie gładko. A nie zawsze jest to standardem w przypadku dobrych słuchawek bezprzewodowych.

słuchawki FreeBuds 5i

Słuchawki są dostępne w trzech kolorach: białym, czarnym i niebieskim.

Jarosław Adkowski

Zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.