Menu

Menu

Gorące premiery Huawei

Huawei stworzył potężny ekosystem produktów, które wykorzystując sztuczną inteligencję, zapewniają niezwykłą płynność użytkowania. Strategia marki koncentruje się na 6 głównych obszarach. To innowacyjne smartfony, produkty niebędące smartfonami, ekosystem HMS, usługi dla biznesu, rozwiązania dla motoryzacji oraz inteligentny dom.

premiery Huawei

23 czerwca 2022 r. w Stambule Huawei przedstawił założenia strategiczne firmy na najbliższy czas, a także najnowocześniejsze produkty marki, w tym nowy składany smartfon Mate Xs 2, 16-calowe laptopy MateBook D 16 i 16s, pierwszy tablet MatePad Paper z ekranem E Ink, produkty z rodziny smartfonów: nova Y70 i nova Y90 oraz słuchawki FreeBuds Pro 2. – Huawei nieustannie dąży do wprowadzania innowacji i udostępniania świata cyfrowego każdemu użytkownikowi, każdej rodzinie i organizacji. W związku z tym utrzymujemy wysokie nakłady na badania i rozwój oraz marketing w wielu kategoriach produktowych. Chcemy dostarczać konsumentom rewolucyjne innowacje i stale przewodzić rozwojowi branży – powiedział Derek Yu, nowy President, Central Eastern Europe, Nordic & Canada, Huawei Consumer Business Group.

Huawei - nowości

Huawei Mate Xs 2: najlżejszy i najsmuklejszy składany smartfon od Huawei

Huawei Mate Xs 2 to nowy flagowy, składany smartfon Huawei o ultralekkiej i smukłej obudowie. Urządzenie stanowi kolejny kamień milowy w historii Huawei. Wprowadzając go na rynek, firma stała się posiadaczem najbardziej kompletnego portfolio składanych smartfonów. W grupie tej znajdują się modele z wewnętrznym i zewnętrznym wyświetlaczem oraz telefony składane w formie klapki.

Po rozłożeniu ekran Mate Xs 2 staje się płaski i gładki jak lustro,. Tym samym zapewnia użytkownikom bardziej realistyczne doświadczenia zarówno podczas rozrywki, jak i pracy. Można z niego wygodnie korzystać także wtedy, kiedy jest złożony.

Huawei Mate Xs 2

Smartfon wyposażono m.in. w aparat 50MP True-Chroma, który wykorzystuje optykę Huawei XD Optics, wynosząc mobilną fotografię na nieznane dotąd wyżyny. Nowe urządzenie posiada również baterię o pojemności 4600 mAh z ultraszybkim ładowaniem 66W Huawei SuperCharge.

Huawei nova Y70 i nova 90: pojemne baterie, szybkie ładowanie i duże ekrany

novo

Podczas wydarzenia Huawei zaprezentował również nowe smartfony ze średniej półki cenowej – nova Y70 i nova Y90. Wersja Y70 zaskoczy użytkowników potężną baterią 6000 mAh, która wymaga ładowania tylko 2 razy w tygodniu. Z kolei nova Y90 dzięki ładowaniu mocą 40W w technologii Huawei SuperCharge ładuje się do 50 proc. w zaledwie 30 minut.

Oba urządzenia zapewniają komfort użytkowania i wciągającą rozrywkę dzięki dużym wyświetlaczom. nova Y90 posiada 6,7-calowy wyświetlacz Huawei Edgeless FullView Display i ultrawąskie ramki, a nova Y70 – 6,75-calowy wyświetlacz Huawei FullView Display. W połączeniu z charakterystycznymi dla Huawei doskonałymi możliwościami fotograficznymi, stylowym wzornictwem i dużą ilością miejsca na przechowywanie danych stanowią doskonałe smartfony do pracy i rozrywki dla osób poszukujących produktów, które wyróżnia dobry stosunek jakości do ceny.

Huawei Matebook D 16 i 16s: 16-calowe laptopy do pracy, nauki i zabawy

Huawei Matebook D16

Ci, którzy pracują zdalnie, ale tęsknią za tradycyjnym biurem z dużym monitorem, będą mile zaskoczeni najnowszym dodatkiem do oferty laptopów Huawei. Firma odpowiada zapotrzebowaniu konsumentów na obszerniejszą przestrzeń roboczą ekranu oraz większą elastyczność w pracy. Dlatego Huawei MateBook D 16 i 16s wyposażono w 16-calowe wyświetlacze FullView. Oferują one dużo miejsca do pracy i ułatwiają zarządzanie wieloma zadaniami jednocześnie.

Urządzenia są napędzane przez procesory 12 generacji Intel® Core™ serii H, dwukanałową pamięć RAM i szybkie dyski SSD. Dzięki temu bezbłędnie i wydajnie radzą sobie ze złożonymi scenariuszami oraz podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie. Pozwalają użytkownikom na łatwiejsze wyświetlanie treści na większym i wyższym obszarze wyświetlacza, np. podczas analizy danych, kompilacji kodu, otwierania wielu stron internetowych, wykresów czy edycji prezentacji.

Dzięki nadzwyczaj lekkiej obudowie i wadze zbliżonej do tradycyjnych laptopów o przekątnej 15,6’” użytkownicy MateBooków D 16 i 16s mogą być produktywni również w podróży. Co więcej, Huawei przełamuje barierę dzielenia się danymi między urządzeniami. Ułatwiona współpraca między różnymi produktami umożliwia łatwe przesyłanie plików między komputerem, smartfonem i tabletem.

nowości Huawei

Huawei MatePad Paper: pierwszy tablet Huawei z ekranem E-Ink do notowania i pisania

Podczas wydarzenia zaprezentowano również pierwszy tablet od Huawei z ekranem E Ink – model MatePad Paper. Urządzenie doskonale sprawdzi się w ręku każdego, kto ceni sobie swobodę pracy kreatywnej i relaksu w dowolnym miejscu. Dzięki jego wyjątkowo smukłej obudowie i niewielkiej wadze (ok. 360 g) Huawei MatePad Paper zapewnia doskonałe wrażenia z czytania w każdej sytuacji.

MatePad Paper - nowość Huawei

Główną cechą tabletu jest jego wyświetlacz Huawei FullView Display o przekątnej 10,3”. Otrzymał on certyfikat TÜV Rheinland Paper Like Display jako pierwszy na świecie moduł wyświetlacza E Ink. Unikalne połączenie ekranu i pióra pozwala doświadczyć wrażenia pisania na papierze. Podczas pisania piórem na ekranie usłyszymy znajomy, przyjemny „szelest”, przypominający dźwięk poruszanego papieru.

Huawei Freebuds Pro 2: pierwsze na świecie słuchawki TWS z Hi-Res Dual Sound System

W kategorii sprzętów audio Huawei zaprezentował urządzenie, które zadowoli wszystkich fanów krystalicznie czystej muzyki i głosu – model FreeBuds Pro 2. Nowe słuchawki dokanałowe wyróżniają się doskonałą jakością dźwięku za sprawą Dual Sound System – dwóm, zintegrowanym przetwornikom cyfrowo‑analogowym (DAC) oraz przetwornikowi dynamicznemu z zaawansowaną technologią cyfrowej kontroli częstotliwości, opartemu na czterech magnesach. Zestaw ten, w połączeniu z kodekiem LDAC High-Resolution, pozwala Huawei FreeBuds Pro 2 rozróżniać wysokie i niskie częstotliwości, zapewniając najczystszą jakość dźwięku.

FreeBuds Pro 2 jako pierwsze słuchawki typu TWS wyposażone zostały w system eliminacji hałasu otoczenia wykorzystujący trzy mikrofony. Umożliwia to o 15 proc. skuteczniejsze redukowanie hałasu w porównaniu z poprzednim modelem, który i tak był wyjątkowo skuteczny. W niektórych scenariuszach można osiągnąć maksymalną głębokość redukcji szumów na poziomie do 47 dB.

FreeBuds Pro 2 - nowość od Huawei

Huawei FreeBuds Pro 2 posiadają też 3 dynamiczne algorytmy optymalizacji parametrów akustycznych. Są one w stanie wykryć zmiany głośności, różnice w budowie kanału słuchowego oraz zmiany w warunkach noszenia. To wszystko w czasie rzeczywistym! Nowe słuchawki wspierają również rozwiązanie Huawei All‑Scenario Seamless AI Life, umożliwiając prostą łączność z każdym smartfonowym systemem operacyjnym. Są przydatne we wszystkich codziennych sytuacjach.

Polski akcent na konferencji Huawei w Stambule

Dorota Haller, Huawei

Dla polskich dziennikarzy obecnych na konferencji w Stambule najważniejsza była informacja o awansie Doroty N. Haller na stanowisko wiceprezeski marketingu na region Europy Centralnej, Wschodniej, Turcji, krajów nordyckich i Kanady w Huawei Consumer Business Group. Dotychczas była ona dyrektorką marketingu, komunikacji, digitalu i e-commerce, CMO w polskim oddziale Huawei. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Dostępność, ceny i promocje przedsprzedażowe

Mate Xs 2 – w przedsprzedaży od 23 czerwca do 10 lipca 2022 r. z zegarkiem Huawei WATCH GT 3 Pro (46mm) Sport za 1 zł. Sprzedaż regularna rusza 11 lipca, a sugerowana cena detaliczna to 7999 zł.

MateBook D 16 – w przedsprzedaży od 23 czerwca do 24 lipca 2022 r. z kodem rabatowym o wartości 700 zł. Sprzedaż regularna rusza 25 lipca. Sugerowana cena detaliczna to 3999 zł za wersję z procesorem i5 i 8 GB pamięci RAM, 4399 zł za wersję i5/16 GB oraz 5699 zł za wersję i7/16 GB.

MateBook 16s – w przedsprzedaży od 23 czerwca do 24 lipca 2022 r. z monitorem Huawei MateView GT 34 za 1 zł. Sprzedaż regularna rusza 25 lipca 2022 r. Sugerowana cena detaliczna za wersję z procesorem i7 i 16 GB pamięci RAM to 7499 zł.

FreeBuds Pro 2 –w przedsprzedaży od 23 czerwca do 17 lipca 2022 r. z opaską Huawei Band 7 i zniżką o wartości 100 zł. Sprzedaż regularna rusza 18 lipca, a sugerowana cena detaliczna to 899 zł.

MatePad Paper w zestawie z rysikiem M-Pencil (2. generacji) oraz magnetycznym etui: w przedsprzedaży od 14 czerwca do 3 lipca 2022 r. ze słuchawkami FreeBuds 4 za 1zł oraz 4‑miesięcznym abonamentem Legimi. Sprzedaż regularna rusza 4 lipca. Sugerowana cena detaliczna to 2299 zł.

Informacja o dostępności i cenie smartfonów nova Y70 oraz nova Y90 zostanie podana w późniejszym terminie.

Zdjęcia : Jarosław Adkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.