Menu

Menu

Dokąd zmierza rynek nieruchomości? Ekspert analizuje i prognozuje

W ostatnim czasie wiele emocji wzbudza inflacja i jej wpływ na różne dziedziny życia. Rosnące stopy procentowe nie pozostają bez wpływu na rynek mieszkaniowy. 12 maja podczas webinarium możliwym scenariuszom dla tego sektora i sytuacji kredytobiorców przyjrzy się Bartosz Turek, główny analityk HRE Investments.

W przypadku wielu osób raty kredytów po ostatniej podwyżce stóp procentowych mogły wzrosnąć nawet o ponad 100 proc. w porównaniu do sierpnia 2021 r. Jednocześnie duży wzrost cen materiałów i robocizny sprawił, że koszty budowy astronomicznie wzrosły. Coraz trudniej jest kupić na kredyt nieruchomość − są one drogie, a kredyt jest ciężko dostępny. Koszty budowy nowych inwestycji też poszybowały w górę. Jak sytuacja gospodarcza wpłynie na rynek nieruchomości?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania – weź udział w Bezpłatny webinar organizowany przez firmę Finatio Doradcy Kredytowi będzie próbą odpowiedzi na pytania nurtujące osoby zainteresowane zakupem nieruchomości oraz tych, którzy spłacają kredyt. Główny analityk HRE Investments Bartosz Turek przeanalizuje możliwe scenariusze bliższej i dalszej przyszłości rynku nieruchomości.

webinarium - Bartosz Turek

Spotkanie odbędzie się 12 maja w godzinach 17:00 do 18:30.

Podczas spotkania, które odbędzie się online 12 maja od 17:00 do 18:30, każdy uczestnik będzie miał okazję zadać pytanie prowadzącemu. Ci, którzy nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu online, ale zarejestrują się na wydarzenie, otrzymają nagranie ze spotkania.

Zapisy na stronie: https://finatio.pl/nieruchomosci-w-2022/

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.