Menu
Menu

Biznesowe spotkania z przedstawicielami Teneryfy

W dniach 22−25 maja w czterech miastach Polski odbędzie się roadshow − spotkania stolikowe z przedstawicielami Teneryfy. Podczas sesji w Katowicach (22.05), Wrocławiu (23.05), Poznaniu (24.05) oraz Warszawie (25.05) będzie okazja poznać nowych partnerów biznesowych z Teneryfy, poznać smaki wyspy oraz wymienić się doświadczeniami podróżniczymi i nie tylko.

Celem spotkań jest nie tylko rozwinięcie turystyki FIT oraz biznesowej, lecz także wsparcie turystyki zrównoważonej oraz aktywnej. Na spotkania zapraszamy zarówno organizatorów turystyki oraz agentów, jak i kluby sportowe oraz pośredników sprzedaży nieruchomości. Teneryfa jest w stanie zaspokoić wiele branż i rynków pod względem zaplecza hotelowego, gastronomicznego oraz sportowego. Chcemy stworzyć bazę networkingową pomiędzy wyżej wymienionymi segmentami rynku. Są one bowiem powiązane wspólnymi celami, zatem wymiana doświadczeń, a także dążenie do zdobycia nowych klientów są bardzo cenne.

Jest to również idealny moment, aby wzajemnie korzystać ze swoich usług. Teneryfa jest idealną platformą jednocząca branże i spajającą biznesy. Obecność podczas workshopów to również okazja do wygrania atrakcyjnych nagród i rozsmakowania się w wyjątkowych potrawach, z których słynie wyspa. Dzięki górującemu nad nią wulkanowi Teide Teneryfa oferuje zarówno typowo piaszczyste plaże oraz rozrywkowe miejsca na południu, jak i romantyczny cień palm oraz wulkaniczne plaże na północy.

 

Na fanów turystyki aktywnej czeka tu wiele wspaniałych miejsc do wędrówek, a ci, którzy kochają golfa, spełnią swoje marzenia o grze na idealnych polach w pięknym słońcu. Nasi partnerzy z Teneryfy zaprezentują warte rekomendacji obiekty hotelowe i gastronomiczne, możliwości współpracy w ramach DMC oraz ofertę z obszaru enoturystyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.