Menu

Menu

Automaty z maseczkami i do dezynfekcji rąk – jak i gdzie zamówić?

Płynna, szybka i maksymalnie higieniczna dystrybucja środków bezpieczeństwa osobistego jest w  ostatnich tygodniach szczególnie ważna. Choć przywykliśmy już do reżimu sanitarnego w życiu codziennym, obok osobistego zaangażowania i dbałości o to, żeby zawsze mieć przy sobie zapasowe maseczki oraz żel do dezynfekcji, ważne jest aby dostęp do nich był powszechny także w budynkach użyteczności publicznej. Automaty vendingowe okazały się wprost stworzone do dystrybucji środków bezpieczeństwa osobistego (maseczki, rękawice) a także jako maszyny do bezdotykowej dezynfekcji rąk.

higienomat

Dystrybutory maseczek

Automatyczna dystrybucja artykułów sanitarnych przez 24h / 7 dni w tygodniu to łatwy i szybki dostęp do niezbędnych produktów ochronnych, bez stałego użytkowania których narażamy siebie oraz wszystkich dookoła na zakażenie koronawirusem. Nowoczesny automat z maseczkami to możliwość udostępnienia swoim pracownikom stałego dostępu do maseczek, przy czym mamy możliwość, kontroli i limitowania wydań. Historia i raporty zużycia dostępne on line, stąd przez cały czas możemy monitorować liczbę wydawanych maseczek i w porę uzupełniać zasobnik. Maseczki ochronne – jedno- i wielorazowego użytku – z automatów to takie same artykuły ochrony osobistej, jak te, które nabyć można w aptekach czy innych punktach stacjonarnych. Nie różnią się jakością i mają wszystkie niezbędne certyfikaty. Polska Grupa Vendingowa oferuje montaż, serwis i kompleksowe zaopatrzenie automatów z maseczkami.

Automaty do wydawania rękawic

W taki sam sposób można dystrybuować rękawice ochronne, jeśli tylko zachodzi potrzeba skorzystania z tego rodzaju środków zabezpieczających. O ile zapasowe maseczki zdarza nam się mieć przy sobie, o tyle konieczność użycia rękawic częściej pojawia się doraźnie. W takim przypadku automaty do wydawania rękawic pozwalają zaopatrzyć się w wysokiej jakości bezpieczne i atestowane jednorazowe rękawice ochronne. Limitowana dystrybucja środków sanitarnych i ochronnych przy użyciu kart pracowniczych (oferta dla firm, szkół, szpitali, itd.) albo płatności bezdotykowych kartami bankowymi Visa/Mastercard lub przy użyciu banknotów/bilonu oraz ograniczony dostęp pracowników do wybranego asortymentu sprawiają, że użytkownicy nie traktują dystrybutorów środków ochrony osobistej jako źródła tańszego zaopatrzenia hurtowego w maseczki czy rękawiczki.

higienomat

Automaty do dezynfekcji rąk

W  przestrzeni publicznej bardzo ważna jest możliwość bezdotykowej dezynfekcji rąk płynami odkażającymi bakterio- i wirusobójczymi. Automaty do dezynfekcji rąk są łatwe w użyciu i zapewniają użytkownikom maksimum higieny. Zapas płynu w stacji wystarcza nawet na 5000 dawek, co przy niewielkiej wielkości konstrukcji o wadze 8 kilogramów, która dodatkowo nie pobiera prądu (pozwala to  na umieszczenie jej w dowolnie wybranym miejscu) sprawia, że automat jest niezwykle funkcjonalny. Po umieszczeniu rąk we wnęce oraz naciśnięciu stopą na pedał, na dłonie aplikowany jest płyn dezynfekujący. Jego pozostałości zbierane są w zbiorniku, dzięki czemu nie rozlewa się on poza urządzenie. Co bardzo ważne, w ofercie są również automaty dezynfekujące ręce dla dzieci.

Nie tylko Warszawa i Kraków

Dystrybutory maseczek, automaty do wydawania rękawic ochronnych oraz bezdotykowe automaty do dezynfekcji rąk Polskiej Grupy Vendingowej to nie tylko montaż i serwis, ale także dbałość o ich kompleksowe zaopatrzenie. Obsługujemy klientów nie tylko w dużych miastach. Naszym celem jest dotarcie do użytkowników w całej Polsce. Chcemy sprawić, żeby dostępność środków ochrony osobistej w instytucjach użyteczności publicznej była stale na bardzo wysokim poziomie, a dystrybutory maseczek i rękawic oraz automaty do dezynfekcji rąk są idealnym narzędziem do uzyskania tego stanu.

higienomat

Zakładając, że obecna sytuacja epidemiczna może długo nie ulec stabilizacji, a stan po pandemii daleki będzie od stanu sprzed niej i wszyscy musimy przywyknąć do zaostrzonego reżimu sanitarnego, inwestycja w dzierżawę dystrybutorów środków higienicznych jest dalekowzrocznym posunięciem, które zagwarantuje wielu ludziom szybki i bezpieczny dostęp do środków ochrony osobistej: maseczek jedno- i wielorazowych, rękawic ochronnych oraz płynów do dezynfekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.