Menu

Menu

Ale Zebra – nowy wymiar rozrywki

Ale ZebraW grudniu ubiegłego roku w Warszawie powstało nowe miejsce dla tych, którzy poszukują niebanalnych sposobów na spędzenie czasu wolnego. Ale Zebra to obiekt wzorowany na amerykańskich centrach rozrywki, łączący szereg atrakcji dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

Ale Zebra działa od niemal 2 miesięcy na Bielanach, w pobliżu stacji metra Młociny. Mimo oddalenia od centrum obiekt jest dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami, a zmotoryzowanym klientom zapewnia miejsca parkingowe.

Miejsce zostało przewidziane jako kompleksowe centrum rozrywki połączone z pizzerią. Dzięki zróżnicowanym atrakcjom i ofercie gastronomicznej Ale Zebra jest polecane na organizację imprez okolicznościowych, firmowych oraz eventów. Na powierzchni 1000 mkw. na klientów czekają profesjonalne gry, zapewniające oryginalną rozrywkę w najlepszym wydaniu.

Ale Zebra – oryginalne atrakcje na najwyższym poziomie

Na parterze główną atrakcję stanowią Laser Tag Dżungla oraz Minigolf w Krainie Czarów. Obie gry odbywają się w zaciemnionych salach wykorzystujących podczerwień. Za sprawą ultrafioletu uzyskano wyjątkowy klimat, który pogłębiają ręcznie wykonane dekoracje nawiązujące do motywu przewodniego gry – w przypadku laserów wystrój przenosi uczestników do labiryntu dżungli i azteckiej świątyni, zaś dziewięciodołkowe pole wkomponowano w scenerię prosto z „Alicji w Krainie Czarów”. Kolorowe malowidła, pokaźnych rozmiarów rzeźby, przeszkody, które należy pokonać, oraz muzyka w tle składają się na niepowtarzalny klimat i dostarczają graczom wielu emocji.

Inwestycja w zaawansowany system laserowy, nowoczesne elementy na podczerwień, unikalne dekoracje przygotowane na zamówienie przez plastyków oraz zabezpieczenia sprawia, że klienci mogą liczyć na oryginalne atrakcje reprezentujące najwyższy poziom. Gry dostarczają niecodziennych wrażeń z wykorzystaniem nowoczesnych technik i oryginalnych scenariuszy.

Ale Zebra– Zależało nam, żeby stworzyć w Warszawie miejsce inne niż wszystkie. W Ameryce takie centra rozrywki są na porządku dziennym, w Polsce brakuje obiektów z równie kompleksową ofertą, gdzie klienci mogą zarówno indywidualnie, jak i w dużej grupie, ciekawie spędzić czas – zjeść, wypić, a do tego doświadczyć czegoś nowego i przeżyć niecodzienną przygodę. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze propozycje gier reprezentowały najwyższy poziom, gwarantując dobrą zabawę starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym, słowem wszystkim, którzy szukają alternatywy dla powszechnie dostępnych atrakcji – zachęca do odwiedzin w nowym centrum rozrywki szef Ale Zebry, Konrad Kardacz.

Infrastruktura obiektu została przygotowana do podjęcia dużych grup. Podczas imprez zorganizowanych uczestnicy mogą korzystać jednocześnie z wielu atrakcji, a dodatkowo w sali połączonej z pizzerią mieści się strefa gier z automatami, m.in. minikręgle, minikoszykówka, symulatory jazdy samochodem, strzelnica, cymbergaj. W automatach warto starać się o jak najlepszy wynik, bo punktacja przekłada się na liczbę wydrukowanych biletów, które można wymienić na nagrody w postaci maskotek i gadżetów. Wkrótce na piętrze zostaną otwarte escape roomy o zróżnicowanej tematyce, np. „Bunt w więzieniu”, „Wyspa VooDoo”.

Atutem obiektu jest bar, w którym serwuje się pizzę z pieca własnego wypieku, dostępną również z dostawą, oraz napoje, w tym alkoholowe, o w przypadku przyjęć okolicznościowych, imprez integracyjnych i eventów ma niebagatelne znaczenie. Jak zapowiada właściciel, w przyszłości atrakcją Ale Zebry mają być także występy, koncerty i inne wydarzenia cykliczne. Wieczorami na ścianie wyświetlane są filmy, mecze, skoki narciarskie.

Ale Zebra– Chcemy, by Ale Zebra była miejscem spotkań, które tętni życiem i ma do zaproponowania kompleksową ofertę, pełną zróżnicowanych, niespotykanych na polskim rynku rozrywek uzupełnionych o szereg przekąsek, z lubianą przez wszystkich pizzą w roli głównej. Stąd cały czas poszerzamy i modyfikujemy ofertę, by zdobywać nowych klientów, a stałych bywalców wciąż zaskakiwać – mówi Konrad Kardacz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.