Menu
 • Menu

  5 zalet korzystania z porównywarki OC/AC

  Musisz wykupić ubezpieczenie samochodowe? Zamiast od razu przedłużać je u dotychczasowego ubezpieczyciela, sprawdź oferty na OC/AC także w innych towarzystwach. Skorzystaj w tym celu z kalkulatora OC/AC. Możesz naprawdę sporo zaoszczędzić!

  porównywarki OC

  1. Wiele ubezpieczeń pod jednym adresem

  Porównywarki ubezpieczeniowe pozwalają na wyliczenie kosztów różnych polis samochodowych. Można sprawdzić i zestawić ze sobą oferty ubezpieczeń takich jak:

  • polisa OC,
  • polisa AC,
  • polisa NNW,
  • polisa Assistance.

  Dzięki temu, można wyszukać korzystny pakiet ofert w jednym miejscu – z zacisza swojego domu.

  2. Porównanie ofert różnych ubezpieczycieli

  Za pośrednictwem porównywarek ubezpieczeniowych można uzyskać dostęp do ofert wielu ubezpieczycieli jednocześnie. Nie trzeba wchodzić na stronę każdego z nich, by sprawdzić ofertę – wszystkie propozycje dostępne są pod jednym adresem.

  Przykładowo, CUK sprawdza dla swoich klientów oferty ponad 30 towarzystw. Dla polisy AC można zrobić to pod adresem: https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac.

  3. Niższe koszty ubezpieczenia samochodowego

  Skorzystanie z porównywarki ubezpieczeniowej pozwala na obniżenie kosztów ubezpieczenia samochodu nawet o połowę!

  Za pośrednictwem tego typu serwisu można szybko sprawdzić koszty w wielu towarzystwach i wyselekcjonować polisy, które będą kosztowały najmniej. Porównywarka uszereguje oferty od najtańszej do najdroższej. Wówczas najtańsze polisy są widoczne jak na dłoni.

  4. Oszczędność czasu przy wyszukaniu najlepszej oferty

  Korzystanie z porównywarek OC to także bardzo dobra propozycja dla tych osób, które nie mają czasu na wizytę u agenta ubezpieczeniowego lub wyliczanie kosztów bezpośrednio na stronach towarzystw.

  5. Możliwość zakupienia polisy przez internet

  Za pomocą porównywarki ubezpieczeniowej można nie tylko porównać ceny polis, ale również wykupić je online w wyliczonych cenach. To wygodna propozycja, skierowana głównie do tych, którzy chcą kupić polisę „od ręki” – umowę można zawrzeć online, a opłatę uiścić przez przelew.

  Wobec tego, przy poszukiwaniu najlepszego ubezpieczenia samochodowego warto skorzystać z dostępnych w internecie porównywarek – dzięki nim można zaoszczędzić i czas, i pieniądze!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *