Menu

Menu

3 rozwiązania technologiczne, które warto wprowadzić do swojego biznesu w 2021 roku

Rok 2020 był prawdziwym wyzwaniem dla wielu branż. Z tego względu do planów na przyszły rok warto dołączyć wdrożenie nowoczesnych usprawnień IT. Dodatkowe narzędzia mogą mieć pozytywny wpływ na funkcjonowanie całej firmy i ochronią ją przed kryzysem. Przedstawiamy 3 rozwiązania technologiczne, które warto wprowadzić do swojego biznesu w 2021 roku!

rozwiązania technologiczne

1.  Cloud storage

Współcześnie coraz więcej informacji i dokumentów przenosi się do wymiaru cyfrowego. Z tego względu firmy muszą dysponować przestrzenią, która obejmie ogromne zasoby danych. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z rozwiązań chmurowych, które mogą pomieścić nawet setki terabajtów. W ten sposób ma się stały dostęp do najważniejszych dokumentów w każdym momencie, z dowolnego miejsca na Ziemi. Udogodnienie to jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy firma musiała przejść na pracę zdalną, ale sprawdza się też na co dzień.

2.  RPA (Robotic Proces Automation)

Automatyzacja procesów biznesowych jest technologią przyszłości, ponieważ pozwala zastąpić pracownika, który np. musiał udać się na zwolnienie lekarskie. Specjalny robot sofware’owy potrafi obsługiwać wieloseryjne, powtarzalne działania. Nie męczy się, nie musi pracować w określonych godzinach, a także rzadziej popełnia błędy. Boty póki co z powodzeniem wykorzystuje się do m.in. wyodrębniania danych z dokumentów, tworzenia raportów, łączenia informacji z wielu źródeł, przeprowadzania obliczeń czy wypełniania sprawozdań i formularzy.

3.  Cloud computing

Przeniesienie biznesu do chmury doskonale sprawdza się podczas pracy zdalnej, a także jest wręcz idealnym rozwiązaniem w przypadku portali, aplikacji czy sklepów internetowych. Pozwala zwiększyć wydajność infrastruktury, a także zmniejsza koszty jej utrzymania. Serwery chmurowe są odporne na przeciążenia, błędy, a także ataki z zewnątrz. Co więcej, generują koszty tylko wtedy, gdy są wykorzystywane. Dzięki nim można więc obniżyć wydatki.

Chciałbyś wdrożyć w swojej firmie rozwiązania chmurowe w 2021 roku? Sprawdź ofertę Cloudferro! Przekonaj się, jak taka zmiana może pomóc Ci rozwinąć Twoją działalność niezależnie od sytuacji na świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.