Powstanie Krajowa Grupa Spożywcza
20 kwietnia br. na wniosek ministra aktywów państwowych rząd wyraził zgodę na zbycie udziałów w spółkach, by powołać Krajową Grupę Spożywczą. Do powstałego holdingu będą mogły być powoływane nowe [...]
20 kwietnia br. na wniosek ministra aktywów państwowych rząd wyraził zgodę na zbycie udziałów w spółkach, by powołać Krajową Grupę Spożywczą. Do powstałego holdingu będą mogły być powoływane nowe [...]