Menu

Menu

Nowoczesne osiedle w Pruszczu Gdańskim

Marzenie o zamieszkaniu w zielonej i atrakcyjnej okolicy może się spełnić, jeśli planujesz przeprowadzkę do Pruszcza Gdańskiego. To właśnie tam deweloper Szymichowski realizuje swój projekt „zielonego raju”, jakim będzie osiedle Pruszcz Park. Kompleks ma zachwycać swoim przemyślanym projektem, który łączy w sobie harmonię zieleni i nowoczesne rozwiązania.

osiedle w Pruszczu Gdańskim

Wygodne, luksusowe mieszkania to standard

Nowoczesne budownictwo łączy w sobie dwa skrajne aspekty, czyli zieleń parków oraz miejską infrastrukturę. Wszystko po to by zapewnić mieszkańcom jak najlepsze warunki do życia. To człowiek i jego potrzeby umiejscowione są w centrum uwagi projektu osiedla Pruszcz Park i to właśnie z tego względu ta inwestycja przyciąga zainteresowanie.

Osiedle ma sprostać wszystkim wymaganiom nowoczesnego mieszkańca, co oznacza, że mieszkania zaprojektowane zostały z myślą o najmniejszych detalach. Mieszkania na parterze będą miały dostęp do ogródków, w których na otwartym powietrzu będzie można spędzać rodzinne chwile, czy też zwyczajnie się relaksować. Z kolei apartamenty na wyższych kondygnacjach posiadać będą wygodne balkony. W nie których mieszkaniach będzie istniała możliwość wydzielenia osobno kuchni, znajdziemy w nich również pomieszczenia, które łatwo przekształcimy w garderobę, dodatkową łazienkę czy pomieszczenie gospodarcze. Zakupić możemy mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe.

osiedle w Pruszczu Gdańskim

Idealna lokalizacja blisko Trójmiasta

Pruszcz Park może poszczycić się także jedną z lepszych lokalizacji. Osiedle powstaje przy ulicy Raciborskiego oraz Cichej w Pruszczu Gdańskim. W okolicy znajdziemy zatem szkoły, przedszkola, placówki medyczne, sklepy usługowe, urzędy czy miejsca kultury. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców będzie również łatwy dostęp do obwodnicy czy autostrady, a także rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. Dzięki temu nowi mieszkańcy będą mogli swobodnie poruszać się po okolicy, a dojazd do pracy w Trójmieście przebiegnie sprawnie.

Zielone osiedle nie tylko z nazwy

Pruszcz Park ma być idealnym miejscem do zamieszkania dla osób, którym zależy przede wszystkim na harmonii i otoczeniu natury. Projektanci przewidzieli miejsca na małe, zielone parki na terenie osiedla, roślinność ma także zagościć w przestrzeniach wspólnych wewnątrz budynków.

Osiedle będzie posiadało dwa place zabaw, zaprojektowane z myślą o aktywnym spędzaniu czasu na zewnątrz z najmłodszymi. Dzięki temu cała rodzina może integrować się przy zabawie. Całe osiedle ma zostać wyposażone w oświetlenie LED, które będzie uruchamiane czujnikami ruchu.

osiedle w Pruszczu Gdańskim

Ważnym aspektem są również hale garażowe, przystosowane do parkowania samochodów z instalacją LPG oraz elektrycznych. Takie nowoczesne rozwiązania najlepiej pokazują, że deweloper Szymichowski tworzy projekt osiedla zielonego pod każdym względem. Pruszcz Park ma być nie tylko nowoczesnym miejscem do zamieszkania – to również przejaw dobrego zrozumienia potrzeb rynku nieruchomości i jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.