Cyberbezpieczeństwo wymaga wzmożonej współpracy
Od 17 do 18 maja w Katowicach miała miejsce konferencja CYBERSEC. Jej uczestnicy przekonywali, że w obliczu wojny rozgrywanej w cyberprzestrzeni kraje demokratyczne muszą się zjednoczyć [...]
Od 17 do 18 maja w Katowicach miała miejsce konferencja CYBERSEC. Jej uczestnicy przekonywali, że w obliczu wojny rozgrywanej w cyberprzestrzeni kraje demokratyczne muszą się zjednoczyć [...]