Menu

Menu

E-Commerce w dobie pandemii. Szanse, zagrożenia i trendy wg firmy SerwNet Sp. z o.o.

Rok 2020 bez wątpienia zmusił przedsiębiorców do stawienia się twarzą w twarz z nową rzeczywistością, gdzie rynek zmienia się na tyle dynamicznie, że tylko elastyczna postawa wobec tych konwersji może okazać się kluczem do sukcesu. Przyglądając się potrzebom klienta warto dostrzec nieustannie rosnące znaczenie E-Commerce, które coraz częściej stanowi rację bytu handlu przyszłości, a co za tym idzie staje się znaczącym wyzwaniem dla firm.

Zdarza się, że modyfikacja handlu stacjonarnego w sprzedaż online napotyka wiele przeszkód natury technicznej. Stworzenie oprogramowania do zarządzania takim przedsiębiorstwem, które efektownie zrzeszałby funkcje niezbędne w prowadzeniu sklepu internetowego wraz z platformami sprzedażowymi, systemami bankowymi a także kurierami wymaga pracy wyszkolonych fachowców IT. Z rozwiązaniem przychodzą firmy odpowiedzialne za integracje systemów sprzedaży i logistyki.

Piotr Suwałowski

Piotr Suwałowski, Prezes Zarządu SerwNet

„W ostatnich miesiącach obserwujemy znaczące zmiany ukierunkowania trendu wdrożeń oprogramowania. W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 większość firm została wręcz zmuszona do natychmiastowej decyzji  przyspieszenia cyfrowej transformacji. Znaczna liczba pracowników przeszła na tryb pracy zdalnej, co stało się motorem napędowym do automatyzacji procesów. Dziś niewątpliwie jest to najtańszy sposób na obniżenie kosztów realizacji biznesu, z jednoczesną szansą na jego rozwoju”. – powiedział Piotr Suwałowski, założyciel i Prezes Zarządu SerwNet Sp. z o.o.

SerwNet Sp. Z o. o. ze swoim ponad 20 – letnim doświadczeniem oferuje usługi wdrażania systemów ERP dla małych, średnich i dużych firm dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie SerwNet przedsiębiorcy znaleźć mogą szeroki wachlarz serwisów E-Commerce i Retail ’u zapewniających wielokanałową integrację firmy z platformami sprzedażowymi, platformami aukcyjnymi oraz systemami kurierów i bankami podczas płatności online. SerwNet ponadto dba o bezpieczeństwo transferów stosując kompleksowe rozwiązania do backupu czy odzyskiwania danych. Dzięki centralnemu sterowaniu umożliwia ich kontrolę i konfigurację na wszystkich urządzeniach. Z oferty SerwNet z powodzeniem skorzystało już ponad 2000 klientów o różnorodnym profilu działalności.

SerwNet Sp. z o.o. z powodzeniem tworzy i wdraża systemy informatyczne dedykowane małym, średnim i dużym firmom bez względu na branżę, którą reprezentują. Rozwiązania te cieszą się dużą popularnością, ponieważ bez trudu mogą być one przystosowane do potrzeb konkretnej firmy, niejako „uszyte na miarę”. Między innymi dzięki temu z usług i produktów, związanych z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, za pośrednictwem SerwNet skorzystało już ponad 2000 klientów o różnorodnym profilu działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.