Menu
 • Menu

  iGaming NEXT: poznaj technologię, eksperymentuj, zaakceptuj porażkę, kontynuuj

  Zapewniając wysokiej klasy mówców z doświadczeniem w pracy  i pracujących dla światowych gigantów technologicznych takich jak Microsoft, Amazon i Shazam oraz wiodących firm iGaming, NEXT stał się płaszczyzną zorientowaną na treść, zapewniającą kluczowe informacje na temat praktycznego poruszania się po firmie i tego, co w niej leży przyszłość.

  „Uważamy, że bardzo ważne jest, abyśmy mieli te wpływy poza branżą, która może napędzać rozwój branży” – powiedział Pierre Lindh, współzałożyciel iGaming NEXT.

  iGaming NEXT

  Kluczowe kwestie

  Technologia i innowacje będą nadal napędzać rozwój iGaming. Firmy powinny zacząć uczyć się i rozumieć technologię, eksperymentować z nią i sprawdzać, co działa. Jeśli to się nie powiedzie, zaakceptuj to, ucz się i skorzystaj z doświadczenia, które zdobędziesz i spróbuj ponownie.

  Firmy iGaming nie muszą jednak rozwijać technologii i tworzyć własnych platform. W rzeczywistości wiodące firmy technologiczne, takie jak Microsoft i Amazon, nawiązały już relacje z branżą i pracowały nad projektami iGaming. A to dopiero początek potencjalnego stworzenia kolejnego produktu, który może powiększyć przestrzeń iGaming.

  Todd Haushaulter z Evolution Gaming, który otrzymał owację na stojąco po swoim przemówieniu na temat „Future of Gaming and Who’s Going to Win?” (Przyszłość gier i kto będzie zwycięzcą?) przypomniał widowni o produktach iGaming, które zrewolucjonizowały branżę. Dla niego przyszłość nie jest z góry ustalona i pewna. Jednak tworzenie przełomowych produktów wprowadzi to środowisko na nowy rynek, mówiąc: „Jeśli wszyscy zrobimy wspaniałe rzeczy, wszyscy wygramy”.

  Haushaulter podzielił się również z Calvinem Ayre przekonaniem, że przyszłość iGaming będzie „hiperkonkurencyjna”.

  Inny główny mówca, współzałożyciel Shazam, Dhiraj Mukherjee, podziela to samo przekonanie o tworzeniu fantastycznych produktów. W wywiadzie dla CalvinAyre.com Mukherjee wyjaśnił, jak rozwija się rozrywka, a przyszłość leży w produkcie, który ma pozytywny wpływ na społeczeństwo.

  Według starszego inżyniera Karla Daviesa-Barretta, Microsoft zainwestował w ludzi, którzy współpracują z iGaming, aby rozwijać relacje między gigantem technologii a branżą. Dla niego ważniejsza jest twarz niż uzależnienie się od technologii w kontaktach z klientami.

  W wywiadzie dla CalvinAyre.com podzielił się także cenną wiedzą, którą zdobył pracując przez ponad dekadę z Microsoftem.

  „Jedną rzeczą, której nauczyłem się bardzo szybko, jest to, że jeśli masz niewłaściwe nastawienie, nie nauczysz się”, powiedział Davies-Barrett. Dodał, że wraz ze wzrostem sposobu myślenia kształtuje się zdolność do zaakceptowania porażki.

  „Cały punkt nie zawodzi. Chodzi o to, żeby spróbować różnych rzeczy ”- wyjaśnił -„ Jeśli pozostajesz bezczyny w tej branży, jesteś szybko eliminowany ”.

  Kasyna on-line i jackpoty przejmują branżę

  W raporcie z 2018 r. Podkreślono, że kasyna on-line są głównym obszarem wzrostu dla branży iGaming, przy czym wzrost ten wynika z ich rosnącej popularności oraz faktu, że coraz więcej firm iGaming dodaje jackpoty do swojego portfolio produktów. Dobrym przykładem może być Casinoeuro.com Polska.

  Ogólnie rzecz biorąc, przyszłość branży iGaming wygląda pozytywnie. Istnieje duży potencjał wzrostu, ponieważ coraz więcej osób korzysta z tych usług. Największa część tego wzrostu pochodzi z zakładów sportowych, wzrostu udziału kobiet i usług mobilnych. Inne innowacje, takie jak kasyna on-line i rzeczywistość wirtualna, mogą nie doprowadzić do takiego samego dużego wzrostu obrotów, ale pomogą zróżnicować zakresy produktów i zapewnią bardziej realistyczne wrażenia dla najbardziej zagorzałych fanów.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *