Menu
 • Menu

  Zalety stosowania wiader z pokrywą w transporcie

  Plastikowe wiadra z pokrywą to uniwersalne produkty, które znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Są idealnie, aby bezpiecznie transportować żywność i inne produkty, niezależnie czy są w formie płynnej, czy stałej.

  Wiadro z pokrywą – trwałe i bezpieczne

  Pojemne i funkcjonalne wiadra to pojemniki bardzo trwałe. Dzięki temu, że cechują się wyjątkową wytrzymałością będą odpowiednio spełniać swoją funkcję przez długi okres czasu. Są to pojemniki w pełni przystosowane do transportowania i przechowywania żywności. Żywność transportowana w plastikowych wiadrach, wyprodukowanych z bezpiecznych materiałów, nie reaguje z tworzywem sztucznym. W niewielkim dopuszczalnym zakresie dochodzi do reakcji, a ściślej mówią migracji składników dozwolonych.

  Mimo tego smak ani zapach żywności transportowanej w plastikowych wiadrach nie ulega zmianie. Świeżość produktów zawdzięczamy między innymi solidnej plombie, zaprojektowanej w specjalistyczny sposób, tak aby ryzyko jej oderwania było minimalne. Zaletą wiader plastikowych jest też ich przystępna cena, w porównaniu do pojemników szklanych czy metalowych.

  Wiadro z pokrywą – praktyczne w transporcie

  Plastikowe wiadro z pokrywą firmy Plast-Box wyróżnia się szczelnym zamknięciem, dlatego idealnie sprawdzą się w transporcie. Nie musimy się niepokoić, że nasze produkty wysypią się lub wyleją w najmniej odpowiednim momencie. Dzięki szczelnej pokrywce ograniczony jest dostęp powietrza, co zabezpiecza zawartość przed zepsuciem. Plastikowe pojemniki wyróżniają się lekką konstrukcją, więc łatwiej jest je przenosić i załadowywać. Dodatkowym atutem jest poręczna, ergonomiczna rączka, która przyczynia się do komfortu użytkowania. W zależności od przechowywanego materiału może być wykonana z metalu lub z plastiku. Nie musimy się również obawiać, że pojemniki łatwo ulegną zniszczeniu, jak ma to miejsce w przypadku opakowań szklanych. Nadają się one również do przewożenia materiałów z branży chemicznej, takich jak farby, nawozy czy proszki do prania. Dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, zaczynając od małych półlitrowych sięgając aż do 33 litrów.

  W ten sposób łatwo jest dobrać pojemnik, w pełni dostosowany do naszych potrzeb. Konstrukcja pokrywy, która zapewnia łatwą i sprawną paletyzację, przyczynia się do stabilizacji podczas dłuższych przejazdów. Każdy z pojemników zaopatrzony jest w specjalną plombę, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo przewożonych materiałów. Możemy dobrać pojemnik z grubszą ścianką, uwzględniając większy ciężar właściwy albo wiadra lekkie, przeznaczone do produktów o niższej wadze.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *