Menu
  • Menu

    WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców

    21 października 2017 roku w Warszawskim Hotelu AIRPORT OKĘCIE w trakcie Wielkiej Jubileuszowej Gali zostały wręczone nagrody WIKTORII.

    Po raz 20. elitarna grupa przedsiębiorców została uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki.

    Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców spośród 500 nominowanych firm nagrodziła podmioty gospodarcze, które wyróżniają się rzetelnym prowadzeniem działalności gospodarczej i jednocześnie przyczyniają się do popularyzacji zasad etyki biznesu.

    Laureaci XX edycji ogólnopolskiego konkursu

    WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców 

    EURO FIRMA ROKU – EUROPEJSKIE CENTRUM GOSPODARCZE SP. Z O.O

    FOTEL LIDERA – PANEK CLINIC  SP. Z O.O.

    NAJLEPSZA FIRMA  XX LECIA KONKURSU – SPÓŁDZIELNIA PRACY ,,MUSZYNIANKA”

    OSOBOWOŚĆ ROKU –  PIOTR WYCHOWAŃSKI    WYCHOWAŃSKI SP. Z O.O.

    FIRMA ROKU – GRUPA DSF  SERWIS PROFESJONALNY SP.Z O.O.

    OSOBOWOŚĆ SAMORZĄDOWA XX LECIA KONKURSU – JACEK MAJCHROWSKI PREZYDENT MIASTA KRAKOWA

    OSOBOWOŚCI XX LECIA KONKURSU WIKTORIA

    JOLANTA BOROWIEC  – POSAT CAFE

    ALINA STRZEŚNIEWSKA – RADIO KOLOR

    MAREK JAKUBIAK – BROWARY REGIONALNE JAKUBIAK

    PIOTR HENICZ – BIURO PODRÓŻY NOWA  ITAKA  SP. Z O.O.

    PETER GRUDNIAK – ERGO PRO

    JÓZEF CZERNIEJEWSKI – NATALIA GOLD  ZŁOTO-SREBRO

    JERZY KOWALEWSKI – SITA SP. Z O.O.

    GRZEGORZ JAKUBIEC – SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA  ,,SŁUŻEW NAD DOLINKĄ”

    KRZYSZTOF KRÓLAK – WŁAŚCICIEL OMNICOM SP. Z O.O.

    DR  JANUSZ SOBIERAJ – KORPORACJA  RADEX SP. Z O.O.

    MECENAS SZTUKI – AMBASADOR KULTURY POLSKIEJ – MUSHCHELKA     SP. Z O.O.

    NAJLEPSZE BIURO PODRÓŻY DLA BIZNESU –PODRÓŻUJ Z ITAKĄ, NOWA ITAKA SP. Z O.O.

    INWESTYCJA BUDOWLANA ROKU – KORPORACJA RADEX SP.Z O.O.

    LIDER PRODUKCJI NAWOZÓW WAPNIOWYCH – POLCALC SP. Z O.O

    OŚRODEK REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWY ROKU – TERMY SZAFLARY  SP. Z O.O.

    KATEGORIA PRZEMYSŁ LEKKI – P.H.P.U.ARKOL   SP. Z O.O.

    KATEGORIA BUDOWNICTWO.USŁUGI DEVLOPERSKIE I ZARZĄDDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

    ZAKŁAD  GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI w dzielnicy MOKOTÓW  m. st. WARSZAWY

    DOMIKON   SP. Z O.O.

    MIĘDZYZAKŁADOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA  ,,ENERGETYKA”

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA  ,,STAWKI”

    KATEGORIA MEDYCYNA ZDROWIE I URODA

    START -TUP ROKU

    BG BŁAŻEJ BIURKOWSKI  WŁAŚCICIEL MARKI   ,,CIS FARM ‘’

    REHEALTHY KLINIKA ZDROWIA  ARKADIUSZ MARTYNIUK

    QUANTUMLIVE SP. Z O.O.

    APOGEUM STUDIO URODY ŁUKASZ KOWALSKI

    N Z O Z  PSYCHOMEDIC.PL, KLINIKA PSYCHOLOGICZNO – PSYCHIAREYCZNA

    SpokoBOX      CATERING DIETETYCZNY

    KATEGORIA  MODA

    DEBIUT MODA ROKU – KREACJA „ŻANET” ŻANNA MORYSON

    MODA ROKU – ELA PIORUN

    OBUWNICZA MARKA ROKU – NINA BASCO

    KATEGORIA  GASTRONOMIA I HOTELARSTWO – TUTHAI SP. Z O.O.

    KATEGORIA   ROLNICTWO I PRODUKCJA SPOŻYWCZA

    POL – FOODS  SP. Z.O.

    OKRĘGOWA SPÓLDZIELNIA MLECZARSKA w KOLE

    KATEGORIA   DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA, EDUKACYJNA I BADAWCZO ROZWOJOWA   

    PRODUKT  EDUKACYJNY ROKU – SITA SP. Z O.O.

    LIDER WŚRÓD CZASOPISM DLA KOBIET BIZNESU

    ,,BUSINESSWOMAN LIFE”

    ZACZYTANI SP. Z O.O.   S.K.

    KATEGORIA  TRANSPORT, SPEDYCJA I  LOGISTYKA

    CEL – TRANS S.C.USŁUGI TRANSPORTOWE  H.MAGIERA  P.MAGIERA

    NEOBUS  SP. Z O.O.

    KATEGORIA  HANDEL I DYSTRYBUCJA 

    MIRAT S.C. A. Tereszkiewicz  P. Harasimowicz

    KATEGORIA  USŁUGI DLA FIRM I DLA LUDNOŚCI 

    FLEK  IMPORT EXPORT   MONIKA MICAL – POŁCZYŃSKA

    WARSZAWSKI  DOM TECHNIKA  NOT SP. Z.O.

    CENTRUM UBEZPIECZEŃ ,,U JUNIORA ‘’ JUSTYNA KWIATKOWSKA

    LIDER BRANŻY TROFEÓW SPORTOWYCH 

    LASERMAX SP. Z O.O.

    AVAILO SP. Z O.O.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *