Menu
 • Menu

  wielki sukces V Konferencji Wellness

  21 lutego br. w Centralnej Bibliotece Rolniczej odbyła się konferencja Wellness zorganizowana przez Platformę Produktów i Usług. Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zaproszonych gości.

  Konferencja została podzielona na kilka cżści, w pierwszej swoją wiedzą podzielili się specjaliści zaproszeni przez organizatora. Dariusz Żochowski – DORSIM, Maria Sałyga – Limba Kosmetyki Krzemowe, Marina Sira – Juice Plus, Sławomir Gacka – ProBiotics Polska

  Działanie roślin zawartych w naturalnych suplementach diety – Dariusz Żochowski – Dorsim

  https://www.youtube.com/watch?v=TTpQS1OYcEM

  W części wystawienniczej można było spróbować jabłek z upraw ekologicznych z wykorzystaniem ProBioEmów, pierogów z Pierogarni Piaski, shaków Body by Vi zastępujących posiłki, jogurtów naturalnych robionych z mleka w domu, napojów Juice Plus+ oraz Synergy. Podczas spotkania można też było również  kupić produkty takich firm jak TIENS, DORSIM, LIMBA kosmetyki krzemowe czy ProBioTics.

  W przerwie odbyła się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji OMEGA Pomagamy – zostały licytowane m.in. koszulka Kabaretu Moralnego Niepokoju, bilet na szkolenie Piotra Tymochowicza oraz bon na zakupy w sklepie Platforma-zakupow.pl.

  Na zakończenie dyrektor zarządzający Platformy Produktów i Usług (organizatora konferencji) Robert Sienczewski podsumował ostatnie dwa lata działania firmy – 5 konferencji Wellness, szkolenie Piotra Tymochowicza (kolejne w kwietniu), konferencje na temat sukcesji. Coraz bardziej intensywna współpraca z mediami, wystąpienia w klubie dziennikarzy Globtrotter. Platforma Produktów i Usług była też partnerem wielu spotkań PWP oraz inauguracji internetowej telewizji dobrych wiadomości Kalata.tv. A to wszystko tylko przez ostatnie 18 miesięcy. Kolejna konferencja już w maju.

  Patroni Konferencji
  Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych
  Stowarzyszenie EkosystEM DZIEDZICTWO NATURY
  Magazyn Gospodarczy FAKTY oraz Magazyn VIP

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *