Menu
 • Menu

  Wiaty przystankowe od producenta – Tioman

  Wiaty przystankoweTioman to firma specjalizująca się w produkcji znaków drogowych oraz wszelkiego rodzaju oznakowań i elementów tzw. małej architektury miejskiej, czyli produktów niejednokrotnie spotykanych w miejskiej przestrzeni publicznej.

  W ofercie Tioman znajdują się więc między innymi liczne: znaki aktywne, znaki o zmiennej treści, konstrukcje wsporcze, artykuły typu BRD, barierki wygrodzeniowe, barierki energochłonne, a także całe mnóstwo rozmaitych tabliczek z nazwami ulic, unijnych i reklamowych. Producent w sprzedaży ma również wiaty przystankowe.

  Elementy małej architektury miejskiej

  Wiaty przystankowe należą do wspomnianej już małej architektury. Warto zauważyć, że są to niewątpliwie elementy, których głównym zadaniem jest ochrona osób czekających na przystankach autobusowych czy też tramwajowych w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

  Wiaty przystankowe produkcji firmy TiomanWiaty przystankowe stanowią więc perfekcyjną ochronę przed deszczem, wiatrem lub zimnem. Co więcej, warto także zwrócić szczególną uwagę na to, że dla większej wygody czekających pod tego rodzaju wiatami zazwyczaj zawieszane są tablice rozkładu jazdy oraz wszelkie niezbędne informacje związane ze zmianami w ruchu komunikacji miejskiej.

  Wiaty przystankowe najliczniej występują w większych miastach, w których autobusy i tramwaje kursują znacznie częściej niż w przypadku mniejszych miejscowości. Niestety nie na wszystkich przystankach zamontowano specjalną wiatę czy wygodne ławki. Produkty oferowane przez markę Tioman świetnie sprawdzą się natomiast w każdym miejscu.

  Wiaty przystankowe nie tylko na przystankach autobusowych i tramwajowych

  Wiaty przystankowe Tioman świetnie sprawdzą się także w przypadku dworców kolejowych, gdzie podróżujący nierzadko długie godziny czekają na swoje pociągi. Poza wysoką funkcjonalnością produktów tej firmy, pełnię one również funkcję estetyczną, oddziałując między innymi na ogólny wygląd samego dworca dzięki bogatej kolorystyce i nowoczesnym formom.

  Najwyższa jakość wykonania produktów Tioman

  Zastanawiając się z czego wykonane są wiaty przystankowe producent zapewnia, że do ich tworzenia wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, jak na przykład aluminium oraz szkło hartowane, a także stal. Tego rodzaju solidne konstrukcje zapewniają wysoki stopień wytrzymałości oraz odporność na większość czynników zewnętrznych., jak między innymi: silne wiatry, mrozy czy wilgoć. Wiaty przystankowe marki Tioman cechuje więc bardzo wysoka jakość oraz trwałość, co z pewnością ucieszy wszystkich podróżujących.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *