Menu
 • Menu

  Targi zabawek oraz artykułów dla matki i dziecka w Kielcach

  Targi zabawekJuż po raz dziewiąty odbyły się w Targach Kielce Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. Impreza zyskała już miano największej tego typu w Europie Środkowej i jednej z największych na świecie. Targi zabawek przyjęły formułę Business to Business. W 2018 roku odbywały się one w dniach 21 – 23 lutego.

  Obok targów, na których debiutowało wiele marek i produktów, odbywały się liczne imprezy towarzyszące. Były wśród nich spotkania merytoryczne z udziałem specjalistów z całego świata.

  Targi zabawekTargi zabawek i produktów dla dzieci stały się okazją do zaprezentowania firm z 21 krajów, między innymi Belgii, Chin, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Hong Kongu, Niemiec, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoch. W sumie swoje stoiska zaprezentowało 80 wystawców zagranicznych. Na targi przybyli również dziennikarze prasy branżowej z Norwegii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

  Targi zabawekTargi zabawek i artykułów dla dzieci stały się okazją do prezentacji: wózków, fotelików samochodowych, mebli, pościeli, ubrań, obuwia i oczywiście zabawek. Wśród nowości znalazł się między innymi pierwszy fotelik samochodowy z poduszkami powietrznymi AxissFix Air firmy Maxi Cosi.

  Pierwszego dnia podczas uroczystej gali wręczone zostały nagrody dla najlepszych produktów wystawionych na tegorocznej imprezie. Jury pod przewodnictwem Marka Jankowskiego – redaktora naczelnego „Branży Dziecięcej” przyznało nagrody w 6 kategoriach: wózki, foteliki, artykuły dziecięce, odzież i tekstylia, zabawki „0-3 lata”, zabawki „powyżej 3 lat”.

  Targi zabawek okazją do zaprezentowania się producentów i dystrybutorów

  Targi zabawekWśród dystrybutorów znalazła się firma Spin Master, która w swej ofercie posiada szeroki asortyment marek produkujących zabawki dla dzieci w różnym wieku. Jak powiedziała Agnieszka Kossakowska Marketing Manager, firma od roku prowadzi również sprzedaż bezpośrednią.

  Szeroki katalog zabawek dla dzieci zaprezentowała firma Dromader. Firma AMY z Dąbrowy Górniczej przywiozła na targi zabawek i artykułów dziecięcych swoją kolekcję pościeli dla najmłodszych. Można było również zobaczyć laktatory firmy Simed. Swoją kolekcję ubranek dla dzieci pokazały między innymi firma NIPPER LAND a także BAMBOOM

  Targi zabawekWśród producentów wózków znalazły się między innymi TAKO i BEBETTO. Miłośnicy motoryzacji mogli znaleźć bogatą kolekcję markowych modeli i samochodów dla dzieci, których dystrybucją zajmuje się firma RAMIZ z Krakowa. Wśród producentów butów znaleźli się EMEL i BARTEK.

  Nie zabrakło też gości z Chin. Wśród nich H&C Industry Co. Ltd. z miasta Shantou w prowincji Guangdong prezentował swoją kolekcję zabawek i instrumentów muzycznych. Swoje transformersy pokazała firma Wei Jiang

  Targi zabawekTo tylko część bogatej oferty dostępnej na kieleckiej imprezie. Kolejne Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME już za rok.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *