Menu
 • Menu

  Targi Enex/ Enex Nowa Energia ruszą już w lutym!

  Energetyka i odnawialne źródła energii pod jednym dachem!

  Targi Enex/ Enex Nowa Energia ruszą już w lutym!

  To już 22 edycja jednego z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Targi Enex/ Enex Nowa Energia co rok przyciągają setki zwiedzających zainteresowanych tematem energii. Wystawa trwać będzie od 27 do 28 lutego 2019 roku w Targach Kielce.

  Tradycyjna energia i jej pozyskiwanie stanowi niezwykle ważną część polskiego przemysłu, a przedsiębiorstwa trudniące się jej pozyskiwaniem są siłą napędową rodzimej gospodarki. Targi Enex/ Enex Nowa Energia od lat stanowią miejsce spotkań branży, ułatwiają kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także nowatorski  sposób.

  Targi Enex/ Enex Nowa Energia przeznaczone są dla branżowych zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

  Salon Energetyki Zawodowej

  Salon Energetyki Zawodowej został stworzony z myślą o firmach i podmiotach zaangażowanych w produkcję energii pozyskiwanej z tradycyjnych źródeł, a także sprzętu i części używanych do jej przetwarzania. Targi Enex to miejsce dla producentów przetworników, okablowań,  skrzyń rozdzielczych czy liczników energii.

  ENERGIA PL

  Debiutująca w 2018 roku konferencja ma na celu otwarcie dyskusji o przetwarzaniu energii i magazynowaniu jej nadwyżek. W panelach dyskusyjnych zeszłorocznej edycji udział wzięli wybitni specjaliści z Politechniki Warszawskiej czy Polskiej Akademii Nauk. Wsparciem dla teoretyków byli także praktycy na co dzień zajmujący się tematem – przedstawiciele firm i przedsiębiorstw powiązanych z tematem energii konwencjonalnej. Wśród tematów tegorocznej edycji znajdą się między innymi technologia magazynowania energii  i jej zastosowanie.

  Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła

  Wydarzenia organizowane prze Redakcję GlobEnergia oraz Targi ENEX Nowa Energia stały się już tradycją. Coroczne spotkania skupiają inwestorów, doradców, wykonawców zainteresowanych tematyką pomp ciepła i fotowoltaiki. Fora przyciągają także szereg potencjalnych klientów, którzy coraz częściej sięgają po alternatywne rozwiązania grzewcze. Tematy poruszane w trakcie obu wydarzeń dotyczą nowości na rynku, problemów instalacyjnych czy nowatorskich sposobów wykorzystania fotowoltaiki i pomp ciepła.

  Targi pod patronatem Ministerstwa Energii

  Targi Enex/ Enex Nowa Energia od lat cieszą się patronatem Ministerstwa Energii. Wsparcie resortu jest dla wydarzenia niezwykle cenne.  Obecność przedstawicieli Ministerstwa Energii na targach, a także udział w konferencjach przynosi prestiż wydarzeniu, a także podnosi wartość merytoryczną seminariów.

  Nowe wydarzenie – Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION

  Równocześnie z targami branży energetyki ENEX oraz odnawialnych źródeł energii ENEX Nowa Energia odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION. Wydarzenie po raz pierwszy będzie miało miejsce Targach Kielce.

  Celem Targów 4INSULATION jest stworzenie platformy spotkań producentów i wykonawców izolacji przemysłowych. Wydarzenie będzie miejscem prezentacji najnowszych technologii z zakresu izolacji przemysłowych, produktów oraz  materiałów oraz sposobem nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami polskich, a także  zagranicznych firm. Adresatami targów 4INSULATION  są profesjonaliści z dziedziny izolacji, firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, dystrybutorów, konstruktorów, konserwatorów instalacji oraz osób kształcących się w zawodzie.

  więcej na stronie: http://www.targikielce.pl/pl/enex.htm

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *