Menu
 • Menu

  Siedziska reklamowe – wygodna reklama w każdych warunkach

  Obrandowane siedziska reklamowe ożywiają wnętrze i nadają charakteru każdej imprezie, niezależnie, czy organizowana jest w zamkniętym pomieszczeniu czy w plenerze.

  Chyba najczęściej możemy zauważyć leżaki reklamowe przy knajpach lub na plaży. Jednak to nie wszystko. Siedziska reklamowe mogą przyjąć dowolną formę, grafikę, kolor i kształt. A wszystko zależy od naszej wyobraźni.

  Reklama na siedziskach

  Faktem jest, że klienci częściej zapamiętują reklamy, gdy są zrelaksowani, obserwują otoczenie i nigdzie się nie spieszą. Takie warunki zapewniają bary, restauracje i wszystkie imprezy plenerowe. Siedziska reklamowe są wówczas bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie mogą zostać niezauważone. Na nich siadamy, opieramy się i relaksujemy.

  W połączeniu z namiotem reklamowym, parasolami i innymi dodatkami, siedziska reklamowe tworzą spójną całość. Jeżeli otoczenie wypełnimy indywidualną, markową kolorystyką, sloganami reklamowymi, logotypami oraz wygodnymi meblami lub sprzętami, potencjalny klient poczuje się doceniony.

  Dogadzanie uczestnikom wydarzenia lub podczas pobytu w restauracji bardzo dobrze świadczy o marce i wzbudza pozytywne skojarzenia. Dla przykładu – widzimy namiot reklamowy z logiem naszej ulubionej gry komputerowej, zaglądamy do środka i ukazuje się prawdziwy raj dla graczy, czyli wygodne pufy,  fotele, stoliki, całe zestawy mebli w designerskich kształtach oraz oczywiście ogromny telewizor z podłączonym sprzętem. W takich komfortowych warunkach z przyjemnością przetestujemy nową grę.

  Siedziska reklamowe, czyli strefa relaksu

  Siedziska reklamowe nie dość, że zapewniają komfort potencjalnym klientom, to również służą jako znakomity nośnik reklamowy. Różnorodne wymiary i kształty siedzisk pozwalają na wykorzystanie przestrzeni w dowolny sposób. Strefę relaksu można wyposażyć w meble takie jak pufy, krzesła, leżaki, stoliki, fotele, kostki i walce. Wszystko zależy od charakteru imprezy oraz miejsca. Siedziska są dedykowane dorosłym, jak i dzieciom. Mogą przybrać dowolny kształt, sprzyjający relaksowi.

  Strefy komfortu mogą pojawić się praktycznie wszędzie – podczas zawodów sportowych, w salonach sprzedaży, w centrach handlowych, w restauracjach i barach, imprezach plenerowych, na plaży, w ośrodkach górskich i wszędzie tam, gdzie chcemy zareklamować swoją markę i jednocześnie zapewnić komfortowe warunki potencjalnym klientom. Siedziska reklamowe zapewniają wypoczynek w kreatywnych, nieszablonowych warunkach, a gościom pozwalają poczuć się jak w domu.

  Więcej na: http://inventini.com/siedziska-reklamowe/

  Udostępnij w sieci ....Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *