Menu
 • Menu

  Premiera nowych okien Hensfort na targach Made Expo 2019

  Targi Budowlane Made Expo (13-16 marca 2019) odbywające się w Mediolanie to jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie. Nic więc dziwnego, że nie zabraknie na nich wystawców z Polski, w tym czołowych producentów okien, w których eksporcie Polska wiedzie prym. W tym gronie znalazła się firma Hensfort z Przemyśla.

  Okna z Polski podbijają Europę

  Made Expo to największe targi budowlane na Półwyspie Apenińskim i jedne z największych w całej Europie. Co roku gromadzą ponad 900 wystawców z różnych zakątków Europy i świata. Made Expo to miejsce spotkań przedstawicieli firm budowlanych, producentów materiałów budowlanych, biur architektonicznych czy projektowych oraz dekoratorów wnętrz. Liczne stoiska wystawowe w ciągu zaledwie kilku dni odwiedza średnio ponad 100 000 gości. Najliczniej reprezentowaną branżą są producenci stolarki okiennej, a wiele z nich to firmy z Polski. Nie powinno to dziwić bowiem Polska jest liderem eksportu okien w Europie, wysyłając do klientów zagranicznych kilka milionów okien rocznie.

  – Targi Made Expo w Mediolanie to wspaniała okazja do promocji polskiej branży stolarki otworowej i naszych nowoczesnych produktów na arenie międzynarodowej oraz wzmacnia wizerunku i pozycji polskich marek w Europie. Polskie produkty wyróżniają się doskonałą jakością, dzięki czemu możemy z powodzeniem konkurować na rynkach zagranicznych. Jestem pewien, że obecność marki i produktów Hensfort podczas Made Expo pozwoli umocnić relacje z naszymi partnerami handlowymi na niezwykle istotnym dla nas rynku włoskim, gdzie jesteśmy obecni już od przeszło 10 lat – informuje Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w Hensfort.

  Hensfort Elegante – premiera wyjątkowych okien PVC

  Targi Made Expo będą miejscem wyjątkowej premiery. Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną nowoczesne okna PVC z serii Hensfort Elegante. Oficjalnie w sprzedaży pojawią się one na wiosnę 2019.

  – Doskonałe parametry użytkowe oraz nowoczesny, stylowy wygląd to cechy, które wyróżniają okna Elegante. Ich stylistyka to zupełna nowość, jeśli chodzi o okna PVC dostępne na rynku. Jesteśmy przekonani, że premiera spotka się z dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony samych gości targów, ale również innych wystawców. To wyjątkowy produkt zasługujący na wyjątkową oprawę, dlatego jego premierę zaplanowaliśmy właśnie na targach Made Expo w Mediolanie – dodaje Jacek Wach.

  Z produktami marki Hensfort, podczas Made Expo 2019, będzie można zapoznać się na stoisku nr M31-N28 w pawilonie 2.

  Made Expo łączy branżę budowlaną

  Tematem wiodącym tegorocznych targów Made Expo będzie jakość współczesnego życia, z naciskiem na takie czynniki jak komfort, bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój oraz innowacja. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do wymiany cennych doświadczeń oraz spotkania z klientami i kontrahentami z całego świata. Goście Made Expo będą mogli wziąć udział w licznych konferencjach tematycznych oraz porozmawiać ze specjalistami i praktykami branży budowlanej.

  – Jesteśmy szczęśliwi, że możemy w jednym miejscu zgromadzić czołowych producentów i dystrybutorów z różnych branż związanych z budownictwem. Dlatego też naszym mottem uczyniliśmy słowo „Łączymy”. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić najlepszą jakość produktów i pomożemy wypracować wspólne założenia dla wszystkich przedstawicieli branży – informuje Massimo Bucilli, Prezydent Made Expo 2019.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *