Menu
 • Menu

  Park Leśny Rembertów – cichy zaułek w stolicy

  Szukasz mieszkania w stolicy? Warszawski deweloper Radius Projekt jeszcze przed końcem 2018 roku odda do użytku kolejne powierzchnie mieszkaniowe.

  Zobacz, jakie mieszkania powstaną w ramach kolejnej inwestycji dewelopera oraz w jakiej lokalizacji znajdziesz nowoczesne mieszkania od Grupy Radius.

  Park Leśny Rembertów – cichy zaułek w Warszawie

  Rembertów położony na obrzeżasz Warszawy po wschodniej stronie Wisły. Jest to znakomita lokalizacja dla osób, które pragną we własnym domu odetchnąć od zgiełku pędzącego centrum miasta. Grupa Radius doskonale rozumie potrzeby ludzi, dlatego jedną z jej inwestycji mieszkaniowych, które deweloper podjął w ostatnim czasie, są mieszkania na Rembertowie przy ulicy Chełmżyńskiej. W tej lokalizacji Grupa Radius odda do użytku aż 170 lokali mieszkaniowych.

  Jak wygląda inwestycja?

  Park Leśny Rembertów to w sumie 170 mieszkań o powierzchni od 24 do 72 metrów kwadratowych. Dostępne są mieszkania jedno, dwu, trzy oraz czteropokojowe. Mieszczą się w sześciokondygnacyjnym budynku przy ulicy Chełmżyńskiej na Kawęczyn-Wygodzie w odległości 8,8 kilometra od centrum stolicy.

  Dlaczego warto zainteresować się programem Park Leśny Rembertów?

  Inwestycja warszawskiego dewelopera Grupa Radius znajduje się w sąsiedztwie lasu rembertowskiego, w związku z czym zapewnia odpoczynek od hałasu i wielkomiejskiego zgiełku. Mimo lokalizacji na obrzeżasz miasta, nie brakuje tam sklepów czy placówek oświatowych. Lokalizacja blisko lasu i natury, a z dala od centrum miasta posłuży zarówno osobom ceniącym relaks, jak i aktywnym sportowo, gdyż umożliwia spokojne spacery, jogging czy jazdę na rowerze. W inwestycji przewidziano również atrakcyjne place zabaw dla dzieci.

  Ponadto lokalizacja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, tym bardziej, że Grupa Radius podjęła się również modernizacji ulicy Chełmżyńskiej, przy której znajduje się nieruchomość.

  Bezpieczeństwo

  Kompleks Park Leśny Rembertów jest zamknięty, co w zdecydowany sposób podnosi bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców. Ponadto pod budynkami znajduje się również parking podziemny, dzięki czemu samochody mieszkańców będą lepiej zabezpieczone przed kradzieżą oraz niszczącymi warunkami atmosferycznymi.

  Jak przebiega inwestycja?

  Grupa Radius przewidziała w projekcie Park leśny Rembertów aż 170 mieszkań. 70 procent z nich zostało sprzedanych już w pierwszym etapie sprzedaży. Kolejny etap sprzedaży rozpoczął się wraz z trzecim kwartałem 2018 roku. Wszystkie lokale mają być oddane do użytku jeszcze przed końcem roku.

  2 odpowiedzi na “Park Leśny Rembertów – cichy zaułek w stolicy”

  1. Konsorcjum Finansowe napisał(a):

   Bardzo ciekawa inwestycja 🙂 Lokalizacja też wydaje się niczego sobie 🙂

  2. Magda napisał(a):

   Co kryje się pod nazwą „modernizacja ” ulicy Chelmżyńskiej?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *