Menu
 • Menu

  Odkryte tajniki charyzmy

  IMG_713418 kwietnia br. w hotelu Lord w Warszawie odbyło się drugie szkolenie jednego z największych polskich specjalistów od wizerunku – Piotra Tymochowicza, zorganizowane przez Platformę Produktów i Usług.

  Pierwsze szkolenie z Piotrem Tymochowiczem, które miało miejsce w październiku 2014 roku, pozwalało uczestnikom odkryć umiejętności właściwej komunikacji. Spotkanie zorganizowane w kwietniu pod hasłem „Tajniki charyzmy” pokazywało, jak istotna w kontaktach biznesowych jest pewność siebie i znajomość sztuki prezentacji. Szkolenie rozpoczęło wystąpienie dyrektora zarządzającego PPiU – Roberta Sienczewskiego, który podziękował sponsorom szkolenia – firmom IBI.PL Reklama Poligrafia i Limba Kosmetyki Krzemowe oraz partnerom i patronom medialnym. Kwintesencję trzech wystąpień Tymochowicza stanowiły: teoria budowania charyzmy (łącznie ze wskazaniem właściwych ćwiczeń) i krótki trening praktyczny z mowy ciała.

  IMG_7075Doskonałym uzupełnieniem jego wykładów były wystąpienia coacha Marka Błądka, który przedstawił słuchaczom tematykę NLP (podstawowe techniki programowania neurolingwistycznego) oraz Rafała Buchty – niegdyś ucznia Piotra Tymochowicza, a obecnie świetnego trenera, który odkrył przed słuchaczami wiele elementów skutecznej komunikacji.

  Każdy z prowadzących angażował słuchaczy i wprowadzał elementy zajęć warsztatowych, co spotkało się z dużym entuzjazmem. Za sprawą wystąpienia Andrzeja Spuły, partnera szkolenia, uczestnicy konferencji – przede wszystkim właściciele małych i średnich przedsiębiorstw – poznali także mechanizmy właściwego obracania własnymi i firmowymi funduszami.

  belka_sponsorzy 2Duża frekwencja uczestników z całej Polski oraz ich aktywny udział w konferencji potwierdzają, że Platforma Produktów i Usług w sposób przemyślany dokonuje wyboru tematyki szkoleń oraz prelegentów, starając się dać uczestnikom to, co najlepsze i najbardziej przez nich oczekiwane.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *