Menu
 • Menu

  Nowoczesne projekty odzieży roboczej

  Odzież roboczaPracownicy zajmujący się na co dzień stawianiem konstrukcji metalowych i drewnianych postawieni są przed koniecznością korzystania z wysokiej jakości odzieży roboczej. Jej stosowanie w utrudnionych warunkach pracy może mieć nierzadko ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, nad czym wielu pracowników za bardzo się nie zastanawia.

  W wielu sklepach internetowych, a także na stronach prywatnych projektantów odzieży roboczej zauważyć można nowoczesne rozwiązania z tej dziedziny, pozostawiające daleko w tyle typową odzież roboczą, znaną nam sprzed 15 czy 20 lat. Dziś odzież robocza projektowana jest z większą dbałością o wartości konstrukcyjne oraz fason. Dzięki temu dłużej pozostaje w użyciu i jest też bardziej praktyczna. Trzeba też zaznaczyć, że do odzieży roboczej zaliczymy nie tylko klasyczne spodnie na szerokich szelkach, ale także dużo więcej elementów, np.:

  – koszulki

  – podkoszulki

  – bluzy polarowe

  – czapki z daszkiem

  – szaliki

  – rękawice

  – ochraniacze na kolana

  – koszule flanelowe

  – kurtki przeciwdeszczowe

  – grube, bawełniane skarpety

  – buty robocze

  Odzież robocza z logo – to się ceni!

  Dla wielu firm działających przy tworzeniu obiektów architektonicznych od postaw możliwość otrzymania odzieży roboczej z nadrukiem własnego logo jest sprawą nie do przecenienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu odzież robocza pełni także rolę nośnika reklamowego. Zatrudniający, a także obserwujący działania pracowników w trakcie wykonywanych czynności, widzą napisy i znaki logo, przez co nazwa marki utrwalana jest w pamięci. Znaki w postaci logo oraz nazw drukowane są na odzieży roboczej w najbardziej widocznych miejscach, np.:

  – na całej długości klatki piersiowej lub pleców

  – z lewej lub prawej strony klatki piersiowej

  – na przodach czapek

  – na połowie rozpinanej bluzy

  Ważna jest skala rozmieszczanego na odzieży roboczej motywu. Musi być duża i czytelna. Logo ze znakiem mogą mieć postać drukowanego elementu na materiale, ale często spotkać można także odzież roboczą posiadającą znaki towarowe w postaci naszyć. Jest to o tyle korzystne, że naszywane elementy lepiej znoszą wszelkie zabiegi piorące i eksploatacyjne. Szczegóły drukowane czy naprasowywane z czasem tracą swoje intensywne kolory oraz kształty.

  Odzież robocza dla grup pracowniczych

  Zamawiana być może przez Internet w licznych punktach oferujących takie usługi. Wiele takich firm za zamówienie większej ilości kompletów odzieży daje całkiem korzystne upusty na swoje produkty. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku firm serwisowych będących dopiero na samym początku swojej prowadzonej działalności. Wiadomo, że wtedy przelicza się każdy grosz. Najłatwiej zaoszczędzić jest na sprawach związanych z promocją. Nowoczesne projekty odzieży roboczej korzystają z materiałów najwyższej jakości. Odpornych na kontakty w wodą, ogniem i wiatrem. Dzięki temu można bez obaw decydować się na pracę w różnorodnych, nie zawsze cieplarnianych warunkach. Odzież robocza zapewnia komfort pracy na wiele godzin w najbardziej zaskakujących warunkach!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *