Menu
 • Menu

  Nowe inwestycje BOCCARD na stulecie działalności

  Firma BOCCARD, która w tym roku obchodzi 100-lecie działalności na rynku światowym, postanowiła uczcić swój jubileusz nowymi inwestycjami.

  BOCCARD jest firmą rodzinną, założoną w Lyonie w 1918 roku. W tym roku obchodzi 100-lecie działalności na światowym rynku. Od początku zajmuje się projektowaniem i budową coraz bardziej nowoczesnych i innowacyjnych instalacji przemysłowych.

  Działania firmy obejmują szeroki zakres prac: od projektowania, przez prefabrykację i produkcję, aż po uruchomienie kompletnych instalacji przemysłowych. BOCCARD oferuje także kompleksową gospodarkę smarowniczą poprzez usługi BocLube, uwzględniające audyt procesów technologicznych i smarownictwa, dobór odpowiednich środków smarnych do maszyn, diagnostykę i monitoring olejów, a także zarządzanie magazynem i odpadami.

  BOCCARD stale inwestuje w rozwój działalności

  W tym roku, po kilkunastu latach udanej współpracy, firma przejęła spółkę KATES Polska, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń ze stali nierdzewnej dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, chemicznego, spożywczego i napojów. Tym samym oprócz warsztatu w Michałowicach, wyspecjalizowanego w obróbce oraz spawaniu stali nierdzewnej i węglowej, BOCCARD będzie dysponować warsztatem w Olsztynie.

  Na tym jednak nie kończą się plany inwestycyjne firmy – już od tego roku dzięki budowie nowych hal produkcyjnych w Olsztynie oraz inwestycjom w badania i rozwój zasobów inżynieryjnych oraz produkcyjnych zarząd zamierza zwiększyć zdolności produkcyjne. Działania te są odpowiedzią firmy na szybko rosnące potrzeby Klientów w obszarze rozszerzonej, kompleksowej oferty.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *