Menu
 • Menu

  RFP – nowa generacja magazynów przeciwpożarowych firmy DENIOS

   

  RFP – nowa generacja magazynów przeciwpożarowych firmy DENIOS

  Miejsce na 32 beczki 200-litrowe, 12 europalet, 8 palet chemicznych lub 8 zbiorników IBC o poj. 1000 l – wyliczenie możliwości nowych magazynów przeciwpożarowych RFP do składowania materiałów niebezpiecznych brzmi jak same superlatywy. I rzeczywiście, nowy magazyn z dopuszczeniem DIBt zastąpi dotychczasowy bestseller w rodzinie produktów DENIOS – kontener FBM.

  Certyfikowane bezpieczeństwo w wielkim formacie

  Magazyny regałowe są projektowane i budowane do składowania dużych ilości materiałów niebezpiecznych. Nowy system magazynowy RFP jest m.in. wyposażony w wannę wychwytową, zgodną z Prawem Ochrony Środowiska, która nadaje się także do dużych pojemników.

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to klienci DENIOS nabywają wraz ze sprzętem wszystkie odpowiednie certyfikaty. Również nowy regałowy magazyn ppoż. DENIOS posiada dopuszczenie nadzoru budowlanego Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej (DIBt) oraz IBS w Linzu (REI 120 oraz 90). Jako oddzielna strefa pożarowa, magazyn nie musi zachowywać minimalnych odstępów od przyległych budynków. Może być także ustawiany wewnątrz hali produkcyjnej.

  Wydajny, mobilny, szybciej trafia do klienta

  DENIOS produkuje nowe regałowe magazyny przeciwpożarowe w wersjach: „base” i „base-P”. Ten pierwszy wariant jest ustawiony na podłożu na całej powierzchni, natomiast wersja „base-P” ma prześwit u dołu. Podobnie, jak w przypadku magazynu przeciwpożarowego WFP, który został dodany do oferty DENIOS pod koniec 2017 r., jako następca BMC, również regałowy magazyn ppoż. RFP jest produkowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Nowy system magazynowy składa się z prefabrykowanych podzespołów stalowych, które dzięki minimalnej tolerancji, idealnie dopasowują się do siebie. Dodatkowe elementy, jak klimatyzacja, wentylacja techniczna lub systemy gaśnicze są ustandaryzowane i można je wygodnie konfigurować. Oznacza to większą efektywność cyklów produkcyjnych, a tym samym szybszą dostępność dla klienta. Wybrane typy dostępne są już z magazynu, inne będą dostarczane w ciągu ok. 6 tygodni.


  jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży wyrobów i usług w dziedzinie ochrony środowiska w zakładzie i bhp na stanowisku pracy. Wspomagamy klientów z przemysłu i usług, rzemiosła i handlu, a także instytucje publiczne, dostarczając zgodne z przepisami produkty, rozwiązania i indywidualne usługi w związku z obchodzeniem się z materiałami niebezpiecznymi. Podstawą naszego codziennego działania jest przy tym nasza pasja na rzecz ochrony zasobów naturalnych i odpowiedzialnego postępowania z człowiekiem i naturą. Wszystkie produkty DENIOS ze sklepu, wyczerpujące informacje nt. składowania materiałów niebezpiecznych i manipulowania nimi oraz aktualny stan prawny można znaleźć na naszym portalu internetowym pod adresem www.denios.pl.

  DENIOS Sp. z o.o.
  Tel. 22 279 40 00
  Mail: info@denios.pl
  www.denios.pl

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *