Menu
 • Menu

  Kredyt gotówkowy – który bank daje najtańszy ?

  porównywarka kredytówWcześniej czy później możesz stanąć przed koniecznością wzięcia kredytu gotówkowego. Według danych z 2016 r. 48% polaków ma kredyt. Większość Polaków żyje od pierwszego do pierwszego, więc duże wydatki finansuje z kredytów gotówkowych.

  Wydajemy na cele mieszkaniowym (nabycie, wykup bądź remont mieszkania – w sumie 56 proc.) oraz z zakupem samochodu (23 proc. badanych). Wielu naszych rodaków bierze kredyt na zakup sprzętu AGD/RTV – tak odpowiedziała aż 1/4 osób. Co ciekawe samochody na kredyt kupuje też prawie połowa Włochów – 47%. Najwięcej kredytów na mieszkania mają Słowacy aż 67%.

  Kredyt gotówkowy możemy wziąć na dowolny cel, a jego wysokość zależy tylko od naszej zdolności kredytowej. Gdzie jednak szukać sprawdzonych ofert? Możemy udać się bezpośrednio do banku lub do doradcy kredytowego. Wiadomo jednak, że “każda sroczka swój ogonek chwali”. Żaden bank nie powie ci, że jego oferta jest droższa od konkurencji.

  Nie idź po kredyt gotówkowy do banku sam

  Ufając „doradcy” w banku trzeba mieć świadomość, że to zwykły sprzedawca, który zarabia premię na tym jaki kredyt ci doradzi – im droższy tym lepiej dla pracownika banku i samego banku. Pozostaje nam samodzielne przeszukiwanie ofert lub porównywarki internetowe. Jedną z solidnych, a na dodatek niezależnych porównywarek kredytów jest ta na blogu „Rekin Finansów”.

  Dzięki niej będziesz mógł sprawdzić co w ofercie mają banki i wybrać najbardziej odpowiednią. Możesz w nim za darmo sprawdzić, który kredyt spełni Twoje oczekiwania. To najdokładniejsze narzędzie do porównywania kredytów gotówkowych w bankach, jakie spotkasz w internecie. Porównanie opiera się na algorytmie odzwierciedlającym sposób kalkulacji kredytów przez banki.

  Skorzystaj z porównywarki kredytów gotówkowych

  Wspomniana porównywarka pokazuje, jakie oferty dostaniesz w rzeczywistości od banku. Autor bloga “Rekin Finansów” Szymon Ziemba udostępnia swoim czytelnikom doskonałe narzędzie do porównania kredytów bez wychodzenia z domu, a mając doświadczenie w pracy w bankach w Polsce i Anglii wie na co zwracać uwagę.

  Zresztą blog “Rekin Finansów” jest jednym z najpopularniejszych blogów o bankowości w Polsce. Od kilku lat przeprowadza swoich czytelników przez zawiłości kredytów, inwestycji, pomaga wybrać najlepsze konto bankowe. Swoją wysoką pozycję w rankingu blogów zawdzięcza temu, że podaje sprawdzone informacje z pierwszej ręki. Pisze o tym na czym doskonale się zna i w czym ma lata doświadczenia. Wykłada kawę na ławę i pisze co jest najlepsze jeśli chodzi o kredyty.

  Bloger stworzył najdokładniejszą porównywarkę kredytów gotówkowych

  Nie bez powodu blog “ Rekin Finansów” zyskał wielu wiernych czytelników i jest wymieniany w rankingach najlepszych blogów finansowych. Ranking kredytów znajdujący się na blogu jest najpopularniejszym niezależnym źródłem informacji o najlepszych kredytach bankowych. Dodatkowo ranking jest godny zaufania, bo opiera się na algorytmach podobnych do bankowych.

  Przez to wyliczenia w rankingu należą do najdokładniejszych i wiarygodnych. Jeśli sam nie będziesz potrafił wybrać kredytu dla siebie, możesz skorzystać z bezpłatnego pośrednictwa “Rekina Finansów” – sam załatwi za Ciebie wszystkie formalności i pozyska tani kredyt dostosowany do twoich potrzeb.

  Udostępnij w sieci ....Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *