Menu
 • Menu

  Jak wykorzystać komunikację werbalną w promowaniu działalności?

  Komunikacja ustna ma kluczowy wpływ na skuteczność działań marketingowych. W porównaniu z przekazem wizualnym, werbalne komunikaty nie tylko szybciej przykuwają uwagę potencjalnych konsumentów, ale tez wpływają na ich podświadomość. Reklamowe nagrania audio usłyszeć można praktycznie wszędzie – w radiu, w sklepie czy na stronie internetowej. Aby zwiększyć efektywność takiego przekazu, warto skorzystać z usług profesjonalnego lektora.

  Głosy lektorskie w Powitania.pl

  Realizacją nagrań lektorskich o różnym zastosowaniu zajmuje się lubelska firma Powitania.pl. Oferta usługowa obejmuje realizację m.in. zapowiedzi telefonicznych, spotów reklamowych czy audiobooków, a także spersonalizowanych powitań głosowych. Baza głosów lektorskich Powitania.pl realizuje swoje nagrania także dla wielkopowierzchniowych sieci handlowych oraz serwisów internetowych. Oferta firmy jest niezwykle uniwersalna i rozbudowana. Do współpracy zapraszani są lektorzy zarówno polscy, jak i zagraniczni.

  Usługi nagraniowe

  Baza głosów Powitania.pl już od 2001 roku świadczy swoje usługi nagraniowe. Przez cały ten okres przygotowane zostały tysiące godzin nagrań, dokonywanych na potrzeby przedsiębiorstw i instytucji z wielu branż. Powitania.pl kieruje swoją ofertę m.in. do firm działających w finansach, kancelarii prawniczych, restauracji czy hoteli. Niezwykle rozbudowana baza głosów lektorskich zapewnia też możliwość dodania do Powitania.pl własnego głosu oraz rozpoczęcia regularnej współpracy.

  Najlepsi lektorzy w Polsce

  Baza głosów lektorskich Powitania.pl zatrudnia lektorów zarówno początkujących, jak i posiadających bogaty dorobek. Pośród nich znajdują się także lubiani aktorzy, którzy użyczyli swoich głosów s wielu reklamach i listach dialogowych kultowych filmów. Oferta firmy wzbogacona została o autorskie utwory muzyczne, które wykorzystać można w zapowiedziach telekomunikacyjnych oraz innych komunikatach w formie tła. Decydując się na skorzystanie z usług bazy głosów Powitania.pl, można liczyć na satysfakcjonującą pracę lektorów oraz doskonałą jakość nagrań.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *