Menu
 • Menu

  Hale stalowe doskonałym miejscem do prowadzenia nowoczesnego biznesu

  Ze względu na uniwersalny charakter hal stalowych znajdują one zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

  Wszystko zależy od zamysłu i celu, na jaki ma zamiar przeznaczyć halę inwestor. Sposób w jaki zostaną wykończone mogą całkowicie odmienić ich charakter i przeznaczenie.

  hale stalowe

  Konstrukcja i budowa hal stalowych

  Hale powstają z konstrukcji stalowych, które cechują się niskim ciężarem własnym. A jednocześnie są bardzo odporne na siły zewnętrzne oraz rozciąganie. Natomiast blacha jaka pokryta jest hala jest odpowiednio zabezpieczona przez uszkodzeniami mechanicznymi i zmiennymi warunkami atmosferycznymi – deszcz, śnieg, grad czy nadmierne promieniowanie słoneczne. Przez długi czas będzie służyć inwestorowi bez żadnego uszczerbku wizualnego, ponieważ dodatkowo konstrukcja zabezpieczona jest przed korozją.

  Największą zaletą jest bardzo krótki czas budowy hali, który gwarantuje firma MCM Project. Początek pracy to przygotowanie projektu, a następnie wykwalifikowana kadra przystępuje do przygotowania konstrukcji. Potem ekipa przystępuje do obudowania ścian oraz dachu. Na końcu pozostaje montaż drzwi, okien, bram itp.

  Zalety i zastosowanie hal stalowych

  Popularność hal stalowych stale rośnie ze względu szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Zastosowanie hal stalowych sprawdza się przede wszystkim w logistyce jako obiekty magazynowe. Równie dobrze sprawdzą się jako hale produkcyjne, nawet można w nich zagospodarować pomieszczenia biurowe. Wykonuje się z nich także hale sportowe oraz obiekty rolnicze.

  Oprócz niewątpliwej zalety jaką jest szybkość budowy hali stalowej, kolejna to łatwość przebudowy lub rozbudowy. Firma decydując się na budowę na początku rozpoczęcia działalności planuje w przyszłości jej rozbudowę i można to dokonać bez konieczności rezygnacji z jej prowadzenia. Należy pamiętać o izolacji termicznej jaką zapewnia – ciepło w zimie, a w lecie ochronę przed promieniami słonecznymi.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *