Menu
 • Menu

  EKO-OKNA i HENSFORT dołączają do koalicji „Dom Bezpieczny”

  18 października 2018 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się Ogólnopolskie Forum Stolarki. Podczas wydarzenia, w którym wzięło udział 250 osób z bliska 140 firm, podsumowano  m.in. działania realizowane w ramach Programu „Dom Bezpieczny”. Do elitarnego grona producentów okien i drzwi zrzeszonych w koalicji, dołączyły przy tej okazji firmy EKO-OKNA i HENSFORT.

  „Dom Bezpieczny” jest programem społecznym mającym na celu poprawę bezpieczeństwa polskich domów i mieszkań. Zrzesza ponad 50 firm, stowarzyszeń, instytutów oraz ekspertów z całego kraju. Program opiera się na 3 najważniejszych filarach: edukacji na temat bezpieczeństwa, promocji bezpiecznych zachowań oraz certyfikacji produktów i technik zabezpieczeń, chroniących dom i domowników przed włamaniem i pożarem.

  Jacek Wach Dyrektor ds. Marketingu HENSFORT

  W trosce o rzetelność i obiektywizm naszych ekspertyz do grona Koalicjantów zapraszamy wyłącznie podmioty, które poprzez swoje produkty, rozwiązania oraz zaangażowanie edukacyjne w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa Polaków. Dzięki temu dostarczamy rzetelną wiedzę na temat zagrożeń i mówimy o ich przeciwdziałaniu. To wszystko po to, abyśmy wszyscy czuli się bezpieczniej – tłumaczy Karol Kloss, Project Manager reprezentujący Program „Dom Bezpieczny”.

  W skład koalicji Programu wchodzą m.in. takie firmy jak Aluprof, Aluplast, FAKRO, Wiśniowski, PORTA, czy Oknoplast. Podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki grono reprezentujące branżę okienną w Programie „Dom Bezpieczny” powiększyło się o firmy EKO-OKNA i HENSFORT.

  Udział w Programie „Dom Bezpieczny” jest dla nas okazją do współpracy pomimo konkurencji – w imię wyższego celu, którym jest bezpieczeństwo inwestorów. Dołożymy wszelkich starań, aby założenia programu realizować w praktyce – mówi Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w HENSFORT.

  Ideologia Domu Bezpiecznego jest nam bliska i dołączenie do koalicji przez Eko-Okna było naturalną koleją rzeczy. Jest szansa na to żebyśmy wspólnymi siłami w koalicji wykreowali trend, którym cała branża będzie podążać.

   Bo przecież o to właśnie chodzi, żeby okna czy drzwi miały coraz lepsze parametry techniczne akustyczne, termiczne i oczywiście przeciwwłamaniowe – komentuje Michał Maciejewski, Dyrektor Handlowy w EKO-OKNA.

  Michał Maciejewski: Dyrektor handlowy EKO-OKNA

  Koalicja Programu wspólnie opracowuje ekspertyzy, informacje i porady prezentowane w Bazie Wiedzy o Bezpieczeństwie, a także dzieli się wiedzą, inicjując liczne akcje informacyjne i edukacyjne. Wśród najbardziej spektakularnych należy wymienić akcję „Poznaj Złodzieja” i „Poznaj Sąsiada”.

   

  Więcej informacji o Programie na stronie: https://dombezpieczny.com

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *