Menu
 • Menu

  Edukacyjno-handlowe, międzynarodowe wydarzenie stomatologiczne – 27 edycja KRAKDENT

  KRAKDENTW dniach 11-13 kwietnia 2019 roku w krakowskim EXPO odbędzie się już 27 edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT. Wydarzenie to jest szansą dla wszystkich przedstawicieli branży stomatologicznej, aby zaprezentować swoje produkty i usługi, jak również zapoznać się z nowinkami dotyczącymi dentystyki  i ortodoncji. Niezwykle istotnym elementem wydarzenia jest część edukacyjna pod nazwą KRAKDENT-edu, która każdego roku przyciąga wybitne osobowości.

  Program 27 edycji Targów KRAKDENT

  Podczas tegorocznych targów Międzynarodowe Centrum Konferencyjne EXPO Kraków gościć będzie  firmy polskie i zagraniczne, które na setkach stanowisk prezentować będą swoje oferty. W roku 2018 do Krakowa przybyli wystawcy z niemal 30 różnych państw, w tym roku targi zapowiadają się być wydarzeniem równie międzynarodowym. Każdy z nas korzysta z usług stomatologicznych, dlatego też ekspozycje skierowane są w zasadzie do wszystkich. Wizyta na targach to okazja, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w stomatologii, ale również z ofertą klinik stomatologicznych czy ortodontycznych. Na targi serdecznie zapraszani są również ambitni studenci, pragnący już na tym etapie poszerzać swoją wiedzę. Dużą grupę odwiedzających z pewnością będą stanowili właściciele gabinetów stomatologicznych, aktualnie kompletujący wyposażenie.

  Targi trwają się od czwartku do soboty. W czwartek oraz piątek stanowiska będą otwarte w godzinach 10:00 – 18:00, natomiast w sobotę od 10:00 do 17:00. Istnieje możliwość wykupienia biletu 1-dniowego za 25 zł lub karnetu trzydniowego za 75 zł. Przewidziano ulgę studencką oraz ulgę dla grup szkolnych.

  Część edukacyjna targów KRAKDENT

  Według organizatorów najważniejszą część targów stanowi KRAKDENT-edu, czyli panel edukacyjny. Podczas trzydniowych wykładów, warsztatów i kursów uczestnicy poznają najnowsze doniesienia z badań naukowych oraz zaznajomią się z kluczowymi problemami dzisiejszej stomatologii. Niewątpliwie stomatologia rozwija się niezwykle szybko, przez co pozostawanie na bieżąco wymaga stałego doszkalania, kontaktu z najlepszymi fachowcami oraz poznawania nowoczesnych technologii.

  W ramach KRAKDENT-edu w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym EXPO Kraków odbędą się zajęcia przeznaczone dla lekarzy stomatologów, którzy będą mieli możliwość wzięcia udziału w kursach poruszających tematy z zakresu chirurgi i implantologii, stomatologii dziecięcej oraz kwestię znaczenia funkcji i estetyki w procedurach stomatologicznych. Technicy dentystyczni będą brali udział w zróżnicowanych warsztatach, natomiast dla asystentek dentystycznych oraz higienistek zaplanowano zarówno kurs, jak i warsztaty.

   

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *