Menu
 • Menu

  Drzwi tarasowe z konstrukcją przesuwną

  Drzwi tarasowePrzywykliśmy do korzystania z drzwi tarasowych otwieranych tradycyjnie, ze skrzydłami, na które trzeba wygospodarować miejsce wewnątrz lub na zewnątrz.

  Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, czy to dla nas wygodne, ale z czasem przychodzi chęć zagospodarowania miejsca, w którym „chowają” się skrzydła drzwi tarasowych. Dotychczas pomijana niewygodna, zaczyna doskwierać, a minusów dostrzegamy jeszcze więcej.

  Drzwi tarasowe przesuwne nie są już tylko alternatywą dla klasycznego sposobu otwierania. Nie jest to także propozycja, która widnieje jedynie w katalogach luksusowych apartamentowców. Te widoki, komfort codziennego przechodzenia z salonu na taras czy do ogrodu, możemy zafundować sobie praktycznie w każdym domu, a nawet mieszkaniu. Drzwi tarasowe z systemem pozwalającym na ich przesuwanie, są nie tylko wygodniejsze.

  Przede wszystkim odzyskujemy miejsce, które dotąd było zajmowane przez skrzydła drzwi otwieranych tradycyjnie. Możemy tu ustawić donicę z kwiatami, ozdobny wazon, cokolwiek zechcemy. Ta teoretycznie niewielka część, ale odzyskana, sprawia, że domowe wnętrze wydaje się być bardziej przestronne.

  Kolejnym atutem, jakie posiadają drzwi tarasowe przesuwne, jest uzyskanie nawet 2-, 3 metrowego światła przejścia. Pięknie urządzony balkon, taras czy wypielęgnowany ogród, wreszcie są w całości widoczne, niczym panorama. Poza tym salon wraz z częścią tarasową lub ogrodową, staje się jednolitą przestrzenią, całością, którą można urządzić w podobnym stylu.

  Drzwi tarasowe otwierane w ten sposób, to nowoczesne rozwiązanie, które jednak wpisuje się w potrzeby dowolnych aranżacji. Do zalet zalicza się nie tylko wygodne otwieranie i oszczędność miejsca, ale również minimalne progi podwyższające bezpieczeństwo poruszania się między częścią zamkniętą a otwartą.

  Jeśli zależy nam na takich efektach, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z ofertą na stronie domel.pl. Skorzystać z fachowych porad, dopasować drzwi tarasowe do indywidualnych koncepcji, i cieszyć się stylowym oraz komfortowym połączeniem wnętrza z tarasem czy ogrodem.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *