Menu
 • Menu

  Dlaczego warto inwestować w szkolenia dla firm?

  Mając w planach wdrożenie nowoczesnych rozwiązań w firmie i wprowadzenie poważnych zmian, mających na celu poprawić jej funkcjonowanie warto wcześniej odpowiednio przygotować się do tego procesu, który wbrew pozorom wcale skomplikowany nie jest.

  Szkolenia dla pracowników- jak przejść przez nie?

  Pracownicy, którzy mają odbyć szkolenie wdrażania nowych programów nie muszą się obawiać, nawet jeśli ich wiedza z tego zakresu nie jest na najwyższym poziomie. Nie każdy musi być orłem z wprowadzania statystycznych metod, a szkolenie jest właśnie po to, by nauczyć się jak skutecznie zarządzać poszczególnymi systemami w firmie.

  Specjaliści, którzy będą przeprowadzali szkolenie skutecznie wytłumaczą jak przeprowadzać analizy, jak eliminować ryzyko, ograniczać wydatki itp. Co ważne osoby, które biorą udział w szkoleniach nie muszą się wcale do nich przygotowywać, nie są potrzebne tez żadne dodatkowe programy kalkulacyjne. Doświadczenie z danej dziedziny również nie jest wymagane podczas szkolenia a może wręcz przeszkadzać, bo mając swoje nawyki trudno będzie zmienić tok myślenia.

  Czy do szkolenia trzeba się przygotowywać?

  Osoby, które będą przeprowadzały szkolenie na pewno profesjonalnie podejdą do tematu i wyjaśnią szczegółowo każdą kwestię więc nie trzeba spędzać wielu godzin na przygotowaniach. Oczywiście wcześniej warto zastanowić się jaki problem trzeba poruszyć, by usprawnić działanie firmy. Warto pamiętać, iż szkolenie jest certyfikowane, więc na pewno przyniesie oczekiwane rezultaty, które może nie będą widoczne po pierwszym dniu, lecz stopniowo wdrażając nowy plan, zarządzanie będzie znacznie łatwiejsze.

  Profesjonalne szkolenie- jakie efekty może nieść za sobą?

  W każdej firmie, bez względu na to, w jakiej branży działa pojawiają się straty, których fakt faktem można uniknąć, właśnie poprzez szkolenie, które nauczy jak rozwiązywać pojawiające się problemy. Inwestowanie w projekt six sigma jest przyszłością dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych firm, które chcą się stać liderami w swojej dziedzinie, wiec warto pomyśleć o przyszłości i mimo kosztów zapisać się na szkolenie, które pozwoli na:

  1.   znaczne ograniczenie strat, poprze eliminowanie błędów przy produkcji
  2.   znaczne ograniczenie kosztów związanych z wytwarzaniem i przechowywaniem wyrobów
  3.   znaczne skrócenie czasu realizacji danego projektu

  Oczywiście to są tylko niektóre zalet jakie daje program, lecz już sam fakt, że istnieje możliwość zmniejszenia wydatków firmowych powinien być powodem do wdrażania nowych rozwiązań.

  Czy inwestycja w projekt się zwróci?

  To pytanie najczęściej jest zadawane przez liderów firm, gdyż mają oni na uwadze zazwyczaj koszty, jakie trzeba ponieść za szkolenie. Mimo iż szkolenia six sigma są kosztowne, cała inwestycja bardzo szybko się zwróci, a efekty będą widoczne nawet już po pierwszym wdrożeniu zmian. Czas, który zostanie poświęcony na odbycie zajęć teoretycznych i praktycznych, również nie będzie stracony. Jeśli odpowiednio podejdzie się do tematu, to wielogodzinne szkolenie może być doskonałą zabawą, która wiele nauczy.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *