Menu
 • Menu

  Nowe oblicze Łodzi – biznesowe centrum Łodzi

  biznesowe centrum ŁodziŁódź od dłuższego czasu boryka się z wyludnianiem się miasta. Stanowi to poważny problem dla tej aglomeracji.

  Dobrym znakiem są jednak zmiany zachodzące w mieście, które są szansą na przyciągnięcie nowych mieszkańców i inwestycji biznesowych.

  W przeciągu paru ostatnich lat w Łodzi zaczęły zachodzić pozytywne zmiany. Stare, opuszczone fabryki i kamienice w ruinie powoli przekształcały się w nowoczesne lub zrewitalizowane budynki. Inwestycja w infrastrukturę sprawiła, że w mieście zmodernizowano dworzec Łódź Fabryczna. Dobrym znakiem zmian jest projekt Nowego Centrum Łodzi. W tym projekcie historyczne centrum miasta łączy się z nowoczesnością.

  Inwestycje w tym zakresie stawiają na unowocześnienie centrum Łodzi. Ciekawymi inwestycjami są najnowocześniejsze w Polsce planetarium oraz największe centrum Nauki i Techniki. Nowe oblicze miasta sprzyja inwestycjom biznesowym. W sercu miasta powstają liczne inwestycje biurowe, które już na etapie budowy budzą wielkie emocje. Doskonałe połączenia sprawiają, że biurowce będą spełniać liczne potrzeby pracowników. Jedną z takich inwestycji jest biurowiec Imagine, który znajduje się przy głównych arteriach miasta, parkach i bezpośrednim sąsiedztwie ze Śródmieściem.

  Kompleks biurowy jest przykładem nowoczesnego podejścia do biznesu i życia. Obejmować on będzie dwa budynki biurowe o powierzchni 14 500 metrów kwadratowych. W dodatku pomyślano tu także o powierzchni handlowej w ramach udogodnień dla pracowników. Inwestycja jest dedykowana przede wszystkim sektorowi IT, energetyki i nowych technologii, które znajdą tu świetne warunki dla rozwoju swojego biznesu. Celem projektu było także stworzenie przyjaznego otoczenia, które będzie przyjazne środowisku. Zielona przestrzeń wokół budynku ma być otwarta zarówno dla pracowników jak i lokalnej społeczności.

  Zmiany zachodzące w Łodzi przyciągają coraz więcej inwestycji biznesowych. Oprócz tego mają pozytywny wpływ na rozwój rynku mieszkaniowego. Nowoczesne oblicze miasta pozwoli na rozkwit i tworzenie nowych możliwości dla mieszkającej tu społeczności. Miasto ma szansę także konkurować z innymi aglomeracjami w przyciąganiu zagranicznych firm.

  Jedna odpowiedź do “Nowe oblicze Łodzi – biznesowe centrum Łodzi”

  1. Ewelina pisze:

   W Łodzi inwestycje nie ustają walterherz.com/pl/a/lodz-bedzie-jak-nowa

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *