Menu
 • Menu

  99rent – zmiany są dobre!

  Jedna z czołowych firm branży automotive wprowadza nową identyfikację wizualną i odświeża swój wizerunek. Nowe logo to nie tylko uwieńczenie procesów, jakie zaszły w firmie w ostatnim czasie, lecz także zapowiedź strategii firmy na najbliższe lata.

  Jakie zmiany pozwoliły na rozwój 99rent?

  Kilka ostatnich miesięcy to dla 99rent czas pozytywnych zmian, które zainicjowały decyzję o rebrandingu firmy. Liczba oddziałów została zwiększona z 18 do 40, nastąpił także wzrost floty do 1500 samochodów. Ponadto zatrudniono nowych pracowników, uproszczono formalności i skrócono czas wydawania aut nawet do pięciu minut. To zaledwie kilka aspektów, które składają się na przemianę marki.

  Przekształceniu uległ również skład zarządu firmy. To naturalne przejście z fazy założycielskiej do dojrzałej. Pierwotny zarząd spełnił swoje zadanie – stworzył silną i konkurencyjną firmę, którą przez wiele lat dobrze prowadził. Teraz nadszedł czas na kolejny etap – zmierzenie się z nowymi wyzwaniami oraz rozwinięcie działalności w oparciu o nowoczesne technologie  – informuje Michał Łotoszyński, prezes zarządu 99rent.

  99rent dopatruje się także dużych szans w segmencie B2B, dlatego zwiększony został zespół handlowy, co zapewnia każdemu klientowi korporacyjnemu personalizowaną obsługę. Dzięki inwestycji w usługę car sharingu dla firm możliwe jest też poszerzenie zakresu oferty, a tym samym modelowanie floty oraz dostosowanie oferowanych produktów do zapotrzebowania rynkowego.

  W trakcie rebrandingu wprowadzono nową wizję rozwoju firmy oraz misję opartą o wartości kładące ogromny nacisk na dostępność, nowoczesność i pewność usług. Naszą ambicją jest zostanie liderem na rynku polskim. Będziemy konkurować wysoką jakością, spersonalizowaną obsługą, szybkością pracy oraz udostępnianiem nowoczesnych usług dodanych. Stawiamy na przejrzyste zasady, jasne umowy i uczciwą konkurencję – mówi Tomasz Kapelko, wiceprezes zarządu 99rent.

  Program Electric Car Sharing

  Electric Car Sharing to pilotażowy program dla firm. Z jednym z naszych klientów rozpoczęliśmy projekt mający na celu przetestowanie, jak samochody elektryczne sprawdzą się w codziennym użytkowaniu przez firmę. Wyniki będą bardzo miarodajne, gdyż test potrwa aż 4 miesiące, a samochody będą wyposażone w specjalnie stworzoną przez nas aplikację, która dostarczy dokładne informacje o eksploatowaniu aut i stylu jazdy kierowców – informuje Klaudiusz Piwowarski, dyrektor operacyjny w 99rent.

  Jeżeli program okaże się sukcesem, to prawdopodobnie już niedługo klienci 99rent będą mogli wypożyczać auta elektryczne.

  Nowe logo

  Zmiana logo to ukoronowanie kompleksowego rebrandingu firmy, a także efekt ostatnich inwestycji. Każdy element ma swoje znaczenie, a konstrukcja symbolizuje przejrzystość w kontaktach z klientami, partnerami i pracownikami, dostępność oraz szybkość. Barwa czerwona kojarzona jest z siłą, dynamiką, energią i nowoczesnością. Konstrukcja liczby 99 jest z kolei kojarzona ze znakiem nieskończoności – w przypadku 99rent oznacza to stały rozwój firmy.

  Nowe logo funkcjonuje od 1 września 2017 roku. Tego dnia w siedzibie firmy odbyła się specjalna uroczystość otwierająca nowy rozdział w historii rozwoju 99rent.

  Udostępnij w sieci ....Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr

  Jedna odpowiedź do “99rent – zmiany są dobre!”

  1. Mariusz napisał(a):

   gdzie wypłaty na czas?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *